Pola golfowe

Znalezione obrazy dla zapytania carya regnum golf course by night

Carya Regnul Golf Course (Belek, Turcja)

Zróbmy z tego miejsca największą bazę golfową jaką Polska widziała. Jednak, żeby działo się tu sporo to Wasza pomoc jest niezbędna.

Ogłaszamy akcję: “Tu byłem i grałem! Golfowy Tony Halik” 

Grałeś na jakimś fajnym polu w kraju lub za granicą, masz kilka zdjęć i chciałbyś w kilku zdaniach opowiedzieć o jego historii, budowie, o specyficznym klimacie, nietypowej faunie i florze (łącznie z ludźmi tworzącymi dane miejsce) to tutaj możesz dać upust swojej dziennikarskiej fantazji, napisz do nas (lub napisz maila na adres zembermaster@wp.pl) a my to opublikujemy (no chyba, że już w ogóle piszesz nieskładnie…to najpierw zrobimy mały “lifting” a potem opublikujemy i tak )

Nie mamy na myśli jedynie suchych faktów: jeżeli pole jest nudne jak flaki z olejem, chcemy to wiedzieć, jeżeli jest trudne chcemy to wiedzieć, jeżeli jest drogie, też chcemy to wiedzieć, a jeżeli pracuje na nim piękna trenerka to baaardzo chcielibyśmy o tym wiedzieć i jeszcze dostać kilka fajnych fotek. Jeśli znaleźliście sposób na to jak na danym polu załatwić pokątnymi metodami lepszą cenę albo korzystniejszy tee time? Podzielcie się tą tajemnicą. 

Znalezione obrazy dla zapytania makila golf club

Makila Golf Club (Biarritz, Francja)

Możecie pisać zarówno o polach w kraju jak i za granicą bo przygotowaliśmy dwie kategorie:

  • I: pola golfowe w Polsce wraz z linkami do ich stron internetowych. Znajdują sie tu pola 9-cio jak i 18-to dołkowe, driving range – krótko mówiąc wszystkie polskie obiekty mające jakiś związek z golfem.
  • II: pola golfowe nam świecie, lista ta będzie rozwijać się z regularnie – tu przedstawiać będziemy obiekty golfowe, na których sami mieliśmy okazje zagrać, lub o których jest dostępnych wiele ciekawych informacji.

Zapraszamy!

Znalezione obrazy dla zapytania lopesan meloneras golf

Lopesan Meloneras Golf Course (Gran Canaria)


Powrót na górę strony