O Nas

Nasza ” redakcja” w obecnej, jakby nie było embrionalnej fazie składa się z dwóch osób, ale cały czas liczę na rozwój.

jakub_dirska.jpg

Jakub Dirska – bloger, grafik, webmaster,ekonomista z papierkiem Akademii Ekonomicznej, złoty człowiek z Bydgoszczy, szczęśliwy mąż i ojciec dwójki słodkich dzieciaków, szara eminencja naszego bloga i…golfowy ignorant (do czasu, do czasu), póki co motocyklista.
Poznaliśmy się kilka lat temu przy okazji innego projektu, który rozwija się fantastycznie więc tej strony nie oddałbym nigdy w inne ręce.

tomasz_zembrowski.jpg

I moja skromna osoba – Tomasz Zembrowski –  wieczny student z Poznania, niespełniony raper, spełniony golfista i połowicznie spełniony felietonista, bo moje teksty nikogo poza mną nie bawią. Aż 12 lat zajęło mi podjęcie decyzji o zamianie golfa amatorskiego na golfa zawodowego, ale lepiej późno niż wcale. Można mnie sobie poczytać w kilku periodykach golfowych tak jak: Golf & Life, Golfmania, Golf & Roll czy Magazyn Golf. W 2009 roku złożyłem aplikację do PGA Polska, gdzie uhonorowano mnie tytułem PGA Polska Ping Trainee of the Year. Obecnie jestem na ostatnim roku szkolenia. Ze względu na wielkie zainteresowanie historią golfa jestem również jedynym polskim i zarazem najmłodszym członkiem EAGHC (The European Association of Golf Historians & Collectors ). Jak na monotonnego człowieka przystało moja praca magisterska nosiła tytuł: “Medialne oblicze golfa w Polsce po roku 1992” a przewód doktorski, który właśnie otworzyłem będzie o “Historii golfa w Polsce w wieku XX”.

Skontaktuj się z nami strona do kontaktu


Powrót na górę strony