Pakiety golfowo-hotelowe

Samym golfem człowiek nie żyje, a nawet gdyby to trzeba coś jeść i gdzieś spać. My polecamy nie byle jakie miejsca, w którym znajdziecie i jedno i drugie i..znacznie więcej. Poniżej opis hoteli w okolicy pola golfowego Kalinowe Pola Golf Club, które nie tylko z nami współpracują ale czynnie wspierają samą grę w golfa.

557374_263857713731137_469470192_n

Targoni zaprasza na wypoczynek w pięknie odrestaurowanym, ponad stuletnim gospodarstwie w Międzylesiu, w krainie lasów i jezior, nieopodal urokliwego pola golfowego w Kalinowie. W okolicy oprócz jezior i lasów znajdują się inne atrakcje: stadnina koni, hala sportowa, korty tenisowe.

Oferujemy noclegi w pokojach 1, 2 i 3 osobowych z łazienkami. Do dyspozycji gości jest sala telewizyjno – bilardowa, w której mogą odbywać się szkolenia grup do 25 osób oraz imprezy integracyjne. W gospodarstwie stawia się na zdrowe odżywianie z produktów ekologicznych. Dostosowujemy program pobytu do indywidualnych upodobań. Pomagamy w organizowaniu różnego rodzaju uroczystości zarówno rodzinnych jak i firmowych. Dysponujemy dobrze nagłośnioną stodołą z rzutnikiem do organizacji imprez tanecznych, szkoleń i projekcji filmów.

Więcej informacji oraz cennik znajdziecie na oficjalnej stronie Targoni


Powrót na górę strony