Volvo Karlik Zember Invitational

Napisane 14.09.2016 przez Tomasz Zembrowski

plakat-turniej

Dwadzieścia lat minęło jak jeden dzień. Dwadzieścia lat temu ojciec przypadkiem trafił na driving range w Poznaniu (wielkie dzięki… Romuald Szperliński) na poznańskiej Woli, wybił koszyk piłek, a że wybawił się zacnie (tak twierdził) to dzień później pojechał raz jeszcze…i zabrał mnie ze sobą. Czasami zastanawiam się jak by wyglądało moje życie gdyby nie zatrzymał się tego dnia na przejeździe kolejowym i nie zauważył ćwiczących pod wiatą. Tego się już nie dowiem. Ale wiem, że to było niesamowite dwadzieścia lat i dlatego chciałbym je uczcić w Waszym doborowym towarzystwie.
Przy okazji tej „okrągłej rocznicy” narodził się pomysł zorganizowania turnieju charytatywnego, gdzie dobrze się bawiąc, uprawiając naszą ulubioną dyscyplinę, zbierzemy kasę na jakiś szczytny cel. Kalinowe Pola podpowiedziały lokalnych adresatów i będziemy zbierać na Rodzinkowe Domy Dziecka w Świebodzinie. Lokalów jest jest aż pięć a w nim ponad siedemdziesiątka podopiecznych. Na to wszystko pieniążki wyłoży Volvo Karlik z Poznania. Ile? Wszystko zależy od Was ponieważ, im lepiej zagracie tym więcej będzie djengów. Gramy z ¾ handicapu i za „handicapowego para generujecie 5 zł, za birdie 10 zł a za eagle 15 złotych.
Starty zaczynają się od 8-9 rano z Pierwszego i dziesiątego dołka jednocześnie. Około 13-13:30 na pierwszym tee pojawią się pierwsze grupy początkujących, które będą w ramach turnieju grać pierwsze 9 dołków.


Nagrody przewidziane są w kategoriach:
1,2,3 miejsce netto mężczyzn (hcp 0-36)
1,2,3 miejsce netto kobiet (hcp 0-36)

1,2, miejsce netto mężczyzn (hcp 36,1-54 )
1,2, miejsce netto kobiet (hcp (36,1-54)

1,2, miejsce netto mężczyzn na 9 dołkach (hcp 0-54 )
1,2, miejsce netto kobiet na 9 dołkach hcp (0-54)
oraz
1 miejsce Brutto


Nie zabraknie też dodatkowych konkursów.
Od mniej więcej godziny 16:00 zaplanowana jest charytatywna licytacja, z której dochód w całości również przekażemy na domy dziecka. O tym co i za ile będzie licytowane póki co nie powiem bo ma to być niespodzianka. Ale weźcie troszkę gotówki. Licytację zgodził się poprowadzić Jacek Rozenek więc show gwarantowany. Jednocześnie na imprezie pojawi się Starosta Świebodziński Zbigniew Szumski, który objął mój skromny turniej patronatem
Po zlicytowaniu wszystkich tych cudów zapraszamy na konkurs nearest to the pin z okolic putting greenu przy restauracyjnym tarasie… na Green 14tki. Do wygrania kij od Taylor Made a każda zagrana piłka kosztować będzie 10 złotych, które rzecz jasna również trafią do dzieciaków.


Koszt turnieju:
Klubowicze 70 pln
Goście 170 pln
Klubowicze 9 dołków – 60 pln
Goście 140 pln


W cenę wliczony jest:
Opłata Green fee (z której część przekazana będzie przez Kalinowe Pola na Rodzinkowe Domy Dziecka
Powitalny toast na starcie (jedyne dobre wino czyli białe schłodzone wino)
Obiad


Nie może Was zabraknąć w Kalinowych Polach 25 września.
Do zobaczenia
Zember

Komentuj


Powrót na górę strony