golf.pasje.net na komórkach i tabletach

Napisane 02.07.2016 przez Jakub Dirska

Tak, tak drodzy Państwo! Stało się! Nasz serwis został wreszcie dobrze przystosowany do wyświetlania na urządzeniach mobilnych (smartfonach i tabletach)
Większości golfistom doskonale wiadomo, że pośpiech nie w każdej dziedzinie jest pożądany.

Google testuje strony mobilne -

Nie da się jednak nie zauważyć, że rośnie grupa osób, które korzystają z internetu na swoich smartfonach i szczególnie dla nich adresujemy nasze zmiany.
Z punktu widzenia przeglądania strony na zwykłym komputerze stacjonarnym czy laptopie, którego ekran ma choć standardową, jak na dzisiejsze czasy rozdzielczość (ok. 1360 x 768 pikseli) zupełnie nie widać różnicy. Jednak na małym ekranie telefonu cała strona wygląda zupełnie inaczej. Wszystko po to, abyście bez zbędnego klikania i powiększania mogli czytać wynurzenia naszego naczelnego 🙂 i komentujących czytelników.

golf.pasje.net - widok na komórce

Jeśli ktoś z Państwa jest mocno dociekliwy zapraszamy do zapoznania się z wynikiem testu wyświetlania stron na urządzeniach mobilnych, które wykonuje firma z Mountain View w Kaliforni – szerzej znana jako „Google”. Test zgodności z urządzeniami mobilnymi – Google – otwiera się w nowej karcie/oknie przeglądarki.

Komentuj


Powrót na górę strony