Golf jest sexy – odsłona 93 – Chelsea Lynn Pezzola

Napisane 08.12.2016 przez Tomasz Zembrowski

Nasza dzisiejsza bohaterka nie ma jeszcze szczególnych golfowych osiągnięć ale z pewnością miło się ją ogląda!!!

Chelsea Lynn Pezzola przyszła na świat 25 sierpnia 1992 roku w Bradenton na Florydzie. Jest prawo-ręczna. W golfa zaczęła grać w wieku 5 lat. Poza sportem uwielbia podróżować, tańczyć, słuchać muzyki i poszerzać swoją wiedzę o marketingu sportowym. W trakcie turniejów juniorskich wygrała turniej z serii  IJGT. Ta przeurocza blondynka kształciła się w issing Link Golf Academy oraz w Saint Stephens Episcopal Prep, z którym drużynowo zajęła Stanowe drugie miejsce w imprezie  2007 FHSAA 1A (wygrali wówczas w regionie i dystrykcie) 

Trzeba przyznać, że czas działa na korzyść Chelsea…tak się prezentowała 10 lat temu 

 

W 2014 ukończyła studia “Kinesiology and sports management” na Uniwersytecie Michigan, gdzie była członkiem “damskiej drużyny golfowej. W trakcie studiów rywalizowała w turniejach ale bez większych sukcesów. Średnia z większości sezonów wahała się między 80 a 81 a jej najlepsze pojedyncze rundy to raz 73 a dwa razy 74…(szału ni ma). Sukcesem było niewątpliwie zakwalifikowanie się w sezonie 2010 (była wówczas pierwszoroczniakiem) do US. Amateur. 

 

Ale świat dzisiaj nie składa się tylko i wyłącznie z samych wyników. Chelsea poza polem romansowała również z fotografią i modelingiem więc została zauważona. Na tyle by zaproszono ją jako “ciacho” na 2016 ESPY Awards…i wówczas zrobiło się o niej na prawdę głośno

Wcale nas to nie dziwi…

 

ar

Gwiazda Instagramu (24 tysięce fanów) 

W 2014 po ukończeniu studiów przeszła na zawodową stronę mocy. Próbowała swoich sił w LPGA Stage One Q-School grając jednocześnie pół sezonu w lidze Sun Coast Tour. W 2015 miała już pełnoprawną kartę na Sun Coast Tour i ograniczoną kartę w Symetra Tour . Rzecz jasna dziewczyna ma ambicje na LPGA Tour, za co z całych sił trzymamy kciuki. 

W tym tygodniu walczy w Dubai Ladies Masters zaliczanym do ligi Ladies European Tour ale może być ciężko bo po pierwszym dniu (83) jest przedostatnia.

Komentuj


Powrót na górę strony