Świat jest pełen sobowtórów…

Napisane 19.02.2015 przez Tomasz Zembrowski

Przed wami lista znanych ze świata golfa i ich … sobowtórów czy doppelgangers (jakoś dziwnie nam to słówko zawsze brzmiało) jak kto woli…

Rickie Fowler i Zac Effron…dziwimy się, że Rickie nie dorabia sobie jeszcze jako dubler Zaca…ta sama słodycz!!!

rickie_fowler_zac_effron

Belen Mozo i Penelope Cruz…obie mają hiszpańskie paszporty i wielkie niebieskie oczy ( Penelope ma chyba ciut większe nawet)

belenmozo_SAB_600

Jason Dufner i Nacho Libre…ich obecność na tej liście jest „oczywistą oczywistością” cytując klasyka (nieco niższych lotów…takich na poziomie metra sześćdziesiąt)

jasondufner_sab

John Daly i jego imiennik John Candy (w sumie się nawet podobnie nazywają). Niestety nie udało nam się znaleźć obu panów bez koszuli (oczywiście problem jest z Candym bo Daly pozuje bardzo chętnie).

Sir Nick Faldo i Han Solo (opcjonalnie Harrison Ford aczkolwiek bohater Gwiezdnych Wojen podoba nam się bardziej). Obaj mieli do czynienia z wyższymi sferami i rodziną królewską (królowa czy księżniczka…co za różnica)

Jim Furyk i „Eagle” z Muppetów…obaj wiecznie niezadowoleni i marudni. Jim nawet jak odbiera puchar wygląda tak jakby własnie gorączkowo myślał „cholera jasna…gdzie ja zmieszczę to żelastwo na półce…czy ja wyłączyłem żelazko???”

furyk-eagle

Zach Johnson i Joaquin Phoenix (komentarz zbędny…chociaż się zastanawiamy kto dał Joaquinowi zieloną marynarkę z Masters????)

Paula „Różowa Pantera” Creamer i Tara Reid (jedna ze względu na ksywkę, druga ze względu na role, które wybiera kojarzą się zdecydowanie z komedią…ale tylko ta pierwsza przeżywała sensacje i dramaty w pracy!!)

paula_creamer_tara_reid

Tommy Gainey i Happy Gimore (tutaj w zasadzie podobny jest raczej walor techniczny chociaż jakby się tak głębiej poprzyglądać)

Phil Mickelson i Hugh Grant (ten drugi ma w domu pokój pełen pomocy naukowych, które kupuje namiętnie szukając „cudownego środka”…ten pierwszy mógłby od niego kilka pożyczyć bo wiedzie mu się dość przeciętnie…) ps…worki pod oczami to już panowie mają perfekcyjnie identyczne

PhilMickelson-Hugh-Grant

Francisco Molinari i Gomez Addams…jakieś pytania????

franciscomolinari_SAB_600

Beatriz Recari i Eliza Dushku…pierwsza jest Hiszpanką, druga jest pochodzenia Albańskiego…czyli raczej średnio podobnie ale i tak na każdej imprezie bralibyście je za siostry!!!

recari-dushku-562x356

Charlie Hoffman i Harry (Głupi czy Głupszy?) niestety panowie znaleźli się tutaj nie tylko przez wygląd. Charlie czasem w czasie gry prezentuje poziom głupoty, odpowiadający poziomowi Jeffa Danielsa w swojej najgorszej kreacji…

hoffman_daniels_600x450_0

Charl Schwartzel i Shrek (pierwszy  przyodział zieloną marynarkę, drugi jest generalnie zielony i na tym się podobieństwa nie kończą) Ciekawe jakiej pasty do zębów używają??

Hank Haney i kapitan Spock (znaczek mają nawet podobny)

Billy Horschel i Christian Bale…bliźniaki jednojajowe, bez dwóch zdań…ciekawe czy w czasie wywiadu Billy będzie ryczał do mikrofonu jak Batman „SWEAR TO ME!!!”

bale-horschel

i na koniec creme de la creme!

Angel Jimenez i Predator – Uderzające podobieństwo. Obaj mają podobne fryzury, obaj mają meega fajowskie imiona i obaj się nie będą z Wami cackać. Przyjechali tu wygrać. Nie wiemy tylko czy ten drugi też pali cygara…na filmach nie było widać.

maj-predator

Komentuj


Powrót na górę strony