Rusza iGolf.pl – nowa platforma golfowa

Napisane 19.11.2013 przez Tomasz Zembrowski

reklama_a5_2_wgladowka

Wasze podejrzenia są jak najbardziej na miejscu- pani powyżej nie jest nową bohaterką cyklu “Golf jest sexy”. Ona reprezentuje coś dużo większego – zwiastuje zupełnie nową platformę golfową iGolf.pl

iGolf.pl to wielopłaszczyznowa platforma adresowana do golfistów na każdym poziomie zaawansowania – od tych zupełnie początkujących do najlepszych amatorów. Platforma oferuje kilka funkcjonalności, które do tej pory nie były dostępne dla golfistów w Polsce – m.in. możliwość rezerwacji lekcji i kursów u profesjonalnych trenerów (nasz naczelny również na liście ale dopiero od przyszłego tygodnia) czy wyszukiwarka partnerów do gry i umawianie się na rundę golfa. Dodatkowo iGolf.pl będzie umożliwiał zakup green fee po promocyjnych cenach na większości obiektów golfowych w Polsce. Projekt wzbogacony zostanie o wirtualny klub golfowy.

Inwestycja iGolf.pl podzielona zostanie na dwa etapy. W pierwszym etapie w ramach iGolf.pl działać będzie większość funkcjonalności, które będą rozszerzane i wzbogacane o nowe na przełomie 2013 i 2014 roku.

Jeśli całość będzie zrobiona jak banner reklamowy to będziemy zachwyceni. W sumie to już jesteśmy dlatego miło nam poinformować, że IGolf stał się jednym z naszych partnerów. Czekamy z niecierpliwością na rozwój wydarzeń.
Do you golf? iGolf! My jesteśmy zdecydowanie na TAK

A przy okazji i w ramach współpracy zapraszamy na  konkurs fotograficzny „Golf w obiektywie – sezon 2013”

facebook_konkurs1_partnerzy

O co chodzi?
W celu wzięcia udziału w konkursie należy przesłać zdjęcia z sezonu golfowego 2013 wraz z ich tytułami oraz swoim imieniem i e-mail na adres info@igolf.pl. Każda osoba może wysłać do 10 zdjęć. Zgłoszenia będą przyjmowane do 23.12.2013 r. Komisja konkursowa wybierze 12 najciekawszych zdjęć, które zostaną opublikowane w wirtualnym kalendarzu 2014, który będzie dostępny na stronie iGolf.pl. Wyniki konkursu na przełomie 2013/2014 r. Podziel się swoją pasją!

Do dzieła!!!

Komentuj


Powrót na górę strony