Gdzie grać jak w Polsce nastaną śniegi i mrozy

Napisane 22.10.2013 przez Tomasz Zembrowski

Jak to gdzie? Tam gdzie jest ciepło. Moglibyście na przykład grać na polu  golfowym na świeżym powietrzu gdzie są podgrzewane greeny i fairwaye ale taki miał zbudować św.p. Wejchert ale niestety po jego odejściu wszystkie pomysły odeszły wraz z nim. Tak czy siak pozostają Wam dwie opcje albo symulatory albo wyjazdy zimowe.

Na te pierwsze zapraszamy Was serdecznie do Fabryki Formy w Kinepolis Poznań już od początku listopada, gdzie nasz redaktor naczelny Tomasz Zembrowski będzie się dzielnie udzielał

Na te drugie zapraszamy w najbliższych miesiącach (poniżej kilka fotek z zeszłorocznych wyjazdów)

Cornelia Faldo Course

598982_4652448944296_2052615312_nKorineum Golf & Beach Resort

DSCN7839Carya Golf Club

Sezon golfowy w Polsce trwa niestety bardzo krótko, ale to tylko od nas zależy co zrobimy z pozostałym, wydawałoby się “niegolfowym”, zimowym czasem. Wszystkich, którzy odnajdują przyjemność w spędzeniu czasu na świeżym powietrzu, wszystkich aktywnych, a przede wszystkim, wszystkich którzy chcą pograć w golfa zimą zapraszam do skorzystania z mojej zimowej oferty. Gwarantuje nie tylko udany urlop, świetną zabawę i wesołą atmosferę ale także fachową opiekę i sporą dawkę nauki (pogoda nie-gwarantowana).

Na zimę 2013/2014 przygotowaliśmy:

30.11.2013-06.12.2013 Cornelia Diamond (Belek – Turcja) Miejsce sprawdzone, hotel – fenomenalny z ogromną recepcją, w której centrum co wieczór Pani w czerwonej sukni gra na czerwonym fortepianie, doskonałe jedzenie w 10 restauracjach, które są otwarte w zasadzie ciągle, świetne spa, dobrze wyposażona siłownia i sala baletowa (tam nasz naczelny ćwiczył swoje kolana), sześciokątny basen i wiele innych atrakcji. W hotelu nie ma nikogo poza golfistami i…pilkarzami – widzieliśmy już Dynamo Kijów, Dynamo Moskwę, reprezentację Kazachstanu i Wisłę Kraków. Pola golfowe są doskonale ale najfajniejsze i własnie dlatego grupa będzie grała przede wszystkim tam jest hotelowe pole golfowe Faldo Golf Course. Nie chodzi, o busa, który jeździ co 15 minut, nie chodzi o funkcjonalny dwu-stronny driving range, nawet nie o przepiękny chipping i putting green, który jest tak cudownie schowany, że czeka co dzień na nowych odkrywców, ale o doskonale 27 dołków a konkretniej trzy 9-dołkowe pola, każde zupełnie inne, każde gwarantujące nowe atrakcje i doznania.

Cornelia Diamond TZ

19.01.2014-26.01.2014 Vincci Selección Envía Almería Wellness & Golf (Almeria – Hiszpania) Nie mamy zdania, bo trener jedzie tam po raz pierwszy ale biuro podróży i inni golfiści mówią, że jest super.

19-26 stycznia Almeria

06.02.2014 – 13.02.2014 El Mouradi Palace (Sousse – Tunezja) oficjalna strona pola. Co będziemy obijać w bawełnę…ten wyjazd jest przede wszystkim dla trenera bo dokładnie 18 lat wcześniej (jeśli nas pamięć nie myli to zaledwie 6 dni brakuje do zatoczenia idealnego 18letniego koła) rozgrywał swoje pierwsze rundy na dużym polu. Przyznamy, że nie było łatwo, pierwszy dzień przyniósł 154 uderzenia, kolejne coraz mniej by dnia ostatniego zostało 112 uderzeń. Po osiągnięciu golfowej pełnoletności prawdopodobnie dużo lepiej nie będzie ale za to satysfakcja z gry z początkującymi uczniami w swojej mateczni będzie ogromna.

6-13 lutego_El Kantaoui_Zembrowski

20.o2.2014-27.02.2013 Cornelia Diamond (Belek – Turcja) oficjalna strona hotelu i pola  Miejsce sprawdzone, hotel – fenomenalny z ogromną recepcją, w której centrum co wieczór Pani w czerwonej sukni gra na czerwonym fortepianie, doskonałe jedzenie w 10 restauracjach, które są otwarte w zasadzie ciągle, świetne spa, dobrze wyposażona siłownia i sala baletowa (tam nasz naczelny ćwiczył swoje kolana), sześciokątny basen i wiele innych atrakcji. W hotelu nie ma nikogo poza golfistami i…pilkarzami – widzieliśmy już Dynamo Kijów, Dynamo Moskwę, reprezentację Kazachstanu i Wisłę Kraków. Pola golfowe są doskonale ale najfajniejsze i własnie dlatego grupa będzie grała przede wszystkim tam jest hotelowe pole golfowe Faldo Golf Course. Nie chodzi, o busa, który jeździ co 15 minut, nie chodzi o funkcjonalny dwu-stronny driving range, nawet nie o przepiękny chipping i putting green, który jest tak cudownie schowany, że czeka co dzień na nowych odkrywców, ale o doskonale 27 dołków a konkretniej trzy 9-dołkowe pola, każde zupełnie inne, każde gwarantujące nowe atrakcje i doznania.

prezentacja PDF wkrótce

07.03.2014-14.03.2014 Korineum Golf & Beach Resort (Esentepe – Cypr) oficjalna strona hotelu i pola Doskonałe miejsce na stawianie pierwszych kroków. Przez lokalizację w północnej okupowanej przez Turcję części Cypru, która turystycznie nie jest najbardziej rozwinięta, pole golfowe nie jest nigdy zakorkowane i żaden marhall nie będzie Was gonić. Driving Range napawa ogromnym optymizmem bo jest ostro w dół i można 7 żelazo zagrać na 200 metrów, są świetne i szybkie jak szklany blat chipping i putting greeny, jest i mała akademia. Poza tym jest cudownie, górzyste, twarde jak skała i szybkie jak diabli 18 dołków. O zapierających w pierści widokach nawet nie wspominamy.  Jest też przyjazny i kameralny hotel, dobra restauracja i fajne spa. Nic tylko korzystać.

7-14 marca Korineum Cypr

serdecznie zapraszam

Tomasz Zembrowski i spółka

Jeden komentarz do “Gdzie grać jak w Polsce nastaną śniegi i mrozy”

  1. Ula Napisał:

    Myślę, że brakuje artykułu o polach golfowych w Bułgarii. Chętnie podejmę współpracę przy jego napisaniu!

Komentuj


Powrót na górę strony