Nowy film o Tigerze…tym razem XXX

Napisane 01.04.2012 przez Tomasz Zembrowski

To była tylko kwestia czasu. Po “zeznaniach” kochanek, koleżanek, przyjaciółek bliższych i dalszych dotyczących tego co z Tigerem robiły (albo czego nie robiły) nadszedł czas na zwiuzalizowanie tych opowieści. Tego filmu z pewnością nie uświadczycie na domkach klubowych. Ale premiera już w najbliższy piątek, czyli Panie sprytnie zgrały termin z dobrą formą golfisty i z turniejem Masters.

Mimo tego, że mamy dzisiaj 1 kwietnia, nie jest to primaaprilisowy żart (informacja pochodzi z 30 marca). Devon James, Holly Sampson i Joslyn James nagrały film “3 Mistresses: Notorious Tales of the World’s Greatest Golfer” w którym jak same określają udzielają “szczerego wywiadu” na temat romansu z Woodsem. A ponieważ to USA, gdzie ludzie nie mają zbyt wybujałej wyobraźni, dlatego panie, poza zwierzeniami, postarają się jednocześnie pokazać to, co wcześniej opisały.

Reżyser filmu, B. Skow (poważna sprawa) reklamuje swoje najnowsze dzieło: “Jeżeli trzy kobiety zebrały się razem, żeby porozmawiać o jednym facecie, to musi być ciekawie. Tym bardziej, jeżli to aktorki filmów dla dorosłych, które sypiały z jednym z największych sportowców świata.”

A jeszcze do niedawna wydawało się, że największym zmartwieniem Woodsa, będzie “Big Miss” Haneya i komando foki. A może jak Paris Hilton powinien zrobić z tego interes.

Komentuj


Powrót na górę strony