Kolosy do ćwiczeń

Napisane 13.12.2012 przez Tomasz Zembrowski

Jaki był największy driving range na jakim ćwiczyliście? 20-30 stanowisk? W Polsce większych raczej nie uświadczycie, no bo po co ale na świecie czasami można trafić na prawdziwe kolosy do ćwiczeń…

Lotte Kasai Golf Range

Driving Range na przedmieściach Tokio, który jest otwarty 24 godziny na dobę, a jednocześnie może pomieścić 300 osób na 3 kondygnacjach. Wszystko jest całkowicie zautomatyzowane, piłki podawane są przez specjalny system hydrauliczny autonomicznie do każdego ze stanowisk

więcej informacji na oficjalnej stronie

Organe County National

Obiekt na przedmieściach Orlando posiada gigantyczny driving range o kształcie koła, powierzchni…17 hektarów, na których jest 600 stanowisk. Miejsc do celowania jest sporo bo poza chipping greenem i putting greenem na samej strzelnicy jest 9 greenów i 20 bunktów.

więcej informacji na oficjalnej stronie

Him Lam Bason Driving Range

60 stanowisk na trzech kondygnacjach nie powala ale jak na skromny wietnamski rynek to całkiem okazała budowla. Poza tym jest bardzo tania, w związku z czym dostępna. I mają całkiem spore koszyki bo piłek wchodzi aż 100!

Dream Golf Range

Jak sama nazwa wskazuje „raj dla chcących ćwiczyć”. Kolejny na planie koła, będący częścią kurortu Sky 72 Golf & Resort, driving range może obsłużyć 300 chętnych nawet tych najdalej grających bo  ma aż 360 metrów średnicy. Dzięki tym parametrom Koreański Kolos jest drivingiem o największej powierzchni na świecie ( d0kładnie 40,5 hektara). Poza wielką strzelnicą użytkownicy mają do dyspozycji również niezliczoną ilość putting, chipping i pitching-greenów.

(nie udało się nam znaleźć zdjęcia bez postaci z wodogłowiem)

więcej informacji na oficjalnej stronie

Komentuj


Powrót na górę strony