Golf jest sexy – odsłona 80 – Win McMurry

Napisane 09.10.2012 przez Tomasz Zembrowski

Przed Wami – Win McMurry – ulubiona golfowa dziewczyna z sąsiedztwa w USA.  Nasza dzisiejsza bohaterka ma 28 lat , jest reporterką stacji Golf Channel, prowadzącą programy „Golf Central” i „19th Hole” oraz „PGA Tour Primetime”. Ogólnie rzecz biorąc zapracowana z niej babka. Sama gra od 7 roku życia (zaczynała w Orlando), i chociaż zawodowcem nigdy nie będzie bo gra około 90, to golf jest jej całym życiem. Jej ksywka to „Fred” ponieważ Win jest skrótem od…Winifred (dobrze, że większość ludzi o tym nie wie, Win brzmi o NIEBO lepiej). Uwielbia meksykańską kuchnię (szczególnie tacos), jej ulubionymi filmami jest Tin Cup i Skazani na Shawshank a ulubione seriale to 24 Godziny i Chirurdzy.

Jej ulubionym rodzajem strzału jest chippowanie ponieważ wymaga największego artyzmu i talentu, ulubionym kijem, który jej nigdy nie zawiódł jest 9 iron, najbardziej „znienawidzonym” kijem natomiast 3 wood. Najpiękniejszym polem jakie widziała wśród ” nie – mejdżorowych” jest Pebble Beach, a wśród „mejdżorowych” Augusta National. Grywała troszkę na TPC Sawgrass ale na 17 dołku (green island) nie udało jej się nigdy trafić pierwszą piłką na green. Chociaż stara się unikać odpowiedzi na pytania o ulubionych golfistów to przyznaje, że najlepiej wspomina swój pierwszy wywiad z Jackiem Nicklausem. Nie dziwimy się ani troszkę.

Uwielbia swoją pracę w Golf Channel ponieważ każdy tydzień jest inny, co chwila mierzy się z innymi zadaniami, odwiedza inne miejsca i rozmawia z bardzo ciekawymi ludźmi (golfistami aco!). Nigdy by nie robiła tego czym się zajmuje, gdyby nie najcudowniejsza osoba jaką zna, czyli jej mama. To ona nauczyła ją, że należy „gonić za swoimi marzeniami” i to po niej Win odziedziczyła chęć do występowania przed publicznością (jest profesjonalnym mówcą i autorką). Najgorszy podryw jaki kiedykolwiek usłyszała to: „Jesteś ranna? Bo uważam, że spadłaś z nieba” (klasyk…). Jak sama mówi „piękno bez mózgu, to jak książka bez słów”.

Zanim McMurry dołączyła do Golf Channel pracowała dla  PGA Tour Entertainment, gdzie współtworzyła takie programy jak “PGA Tour Today,” “Monday Backspin” i “Morning Movers” na PGATour.com jak również była reporterem na licznych turniejach PGA Tour i imprezach towarzyszących. Jeszcze wcześniej Win pracowała dla CBS Sports w Nowym Yorku i WCBS-TV gdzie również zajmowała się sportem.

McMurry skończyła Uniwersytet w Północnej Karolinie (licencjat w dziedzinie nauk humanistycznych), oraz zdobyła cerftyfikat z biznesu w Kenan-Flagler Business School (cokolwiek to znaczy). Poza rolą jaką pełni w programie Golf Channel, jest znana również jako „ambasadorka golfowej branży” w firmie „Birdy & Grace”, która spełnia gusty najbardziej wymagających golfistek.

i na deser lekcja chippowania z Win w roli głównej

Więcej informacji znajdziecie na jej oficjalnej stronie.

Jeden komentarz do “Golf jest sexy – odsłona 80 – Win McMurry”

  1. Darek Napisał:

    Chyba zacznę w golfa grać 🙂

Komentuj


Powrót na górę strony