Golf jest sexy – odsłona 77 – Holly Sonders

Napisane 22.05.2012 przez Tomasz Zembrowski

Biorąc pod uwagę ilu ma fanów powinna nazywać się Holly Wonders aczkolwiek, z drugiej strony jej wdzięk i uroda jest co najmniej nietuzinkowa a możliwości „przyciągania” Holly są całkiem spore. Nasza dzisiejsza bohaterka przyszła na świat 3 marca 1987 roku w Marysville w stanie Ohio. Jej prawdziwe nazwisko to Niederkohr więc w sumie się nie dziwimy że je zmieniła chociaż jej rodzice Dan i Sandy pewnie z radości nie skakali.

Sonders zaczęła grać w golfa kiedy miała 6 lat. Brała udział w lidze juniorskiej AJA, w czasie szkoły podstawowej i średniej. W 2001 wygrała turnieje AJGA w Texas Kingswood jak również UCT National w Disney World. Sezon 2002 to 2 miejsce w Ohio Junior Girls Championship. Rok 2003 to 3 miejsce w Pepsi Little Peoples oraz zwycięstwo Ohio Junior Girls Championship (rok później Sanders zajęła w tej imprezie 3 miejsce).

Następnym krokiem było reprezentowanie stanu Michigan przez 4 lata. Brała udział w poważanych turniejach takich jak Big Ten Championship, gdzie pomogła drużynie „Lady Spartans” (ta nazwa nas zachwyciła) zdobyć mistrzostwo w 2007 roku. Nie znaleźliśmy informacji o jej oficjalnym HCP ale biorąc pod uwagę jej średnie wyniki z okresu studiów (między 77 a 79) i mniejszą ilość czasu na trening to obstawiamy jakieś 8 do 10 czyli nie najgorzej.

Na początku 2011 roku Holly dołączyła do ekipy programu Golf Channel, gdzie została jedną z prowadzących audycji „Morning Drive” czyli czegoś w rodzaju „golfowej kawy czy herbaty”.  Wcześniej prezenterka pracowała w KATV w Little Rock w stanie Arkansas, gdzie zajmowała się tematyką sportową, a wcześniej w WBNS w Columbus, w stanie Ohio. Chociaż jest znana ostatnio zyskała wielu nowych fanów biorąc udział w Wells Fargo Championship Pro-Am, gdzie była w drużynie z Rickie Fowlerem. Wszyscy są zgodni, że powinna brać udział w każdym pro-amie. Ponad 26 tysięcy fanów na twitterze, chyba jest potwierdzeniem. Chcemy więcej Holly!!

 

 

 

Komentuj


Powrót na górę strony