Zielona szkółka na zielonej trawie czyli Beginners Cup

Napisane 15.09.2011 przez Tomasz Zembrowski

W Polsce niewiele się mówi o początkujących golfistach. A szkoda, bo grupa ta jest coraz liczniejsza i kolejne osoby przekonują się o tym, że golf to sport nie dla wybrańców, a dla każdego, kto ma trochę wolnego czasu i chce go spędzić w przyjaznym towarzystwie. Z myślą o nowej fali przyszłych golfistów, dumnie wkraczających na zieloną trawę, powstała idea Beginners Cup. Pomysłodawcą inicjatywy jest zaprzyjaźniona z naszą redakcją, agencja Discover Golf, której misją jest popularyzacja golfa w Polsce.

Beginners Cup to nic innego jak weekendowy obóz golfowy odbywający się w dniach 1-2 października na polu golfowym Mazury Golf & Country Club. Idea wyjazdu wzięła się z chęci stworzenia przyjaznego klimatu do wejścia w świat golfa dla osób, które są na pierwszych etapach nauki. W wyjeździe udział wezmą zarówno zarówno golfiści, jak i ci, którzy są na pierwszym etapie nauki lub nawet nie za bardzo odróżniają kij golfowy od miotły.

“I właśnie o taką wymianę doświadczeń i płynne wejście w środowisko golfowe chodzi” wyjaśnia Kuba Zajdel z Discover Golf  “Zależy nam na transferze umiejętności, wymianie poglądów i przede wszystkim dobrej zabawie. Mogę zapewnić, że bez względu na umiejętności lub ich brak, każdy znajdzie coś dla siebie”

Wybór pola golfowego nie był przypadkowy. Mazury Golf & Country Club to obiekt wyjątkowo malowniczy i sprzyjający nauce gry w golfa dla początkujących. Uczestnicy będą mięli okazję nie tylko ćwiczyć na driving range, ale zagrają także na 6-dołkowym polu treningowym. Dla grupy zaawansowanej w programie przewidziane są wspólne treningi z trenerem jak i gra na 18-dołkowym polu.

Projekt wsparli partnerzy: Dr Irena Eris, Noble Bank, Johnnie Walker, Portos Coffee, Bogi-golf, Golfeveryday, Forbes.pl,  i oczywiście My!!

Co dokładnie znajduje się w ofercie?


Do zobaczenia w Naterkach!!

Komentuj


Powrót na górę strony