Rusza nowy program telewizyjny o golfie

Napisane 04.10.2011 przez Tomasz Zembrowski

Nowy program o golfie? Musimy o takiej inicjatywie napisać. Tym bardziej, że prowadzi go nasz redaktor naczelny.

Co piszą o tym media? Na portalu www.media2.pl znaleźliśmy następujące informacje:

“Nowy magazyn golfowy w TV Biznes”
Kanał TV Biznes od października 2011 roku wprowadza do ramówki nowy magazyn “Golf Pasja i Sport”, podejmujący temat golfa w lekki i niekonwencjonalny sposób.
Zarówno zaawansowani golfiści, jak i osoby zaczynające przygodę z golfem w programie znajdą coś dla siebie. Prowadzący, Tomasz Zembrowski – golfista z kilkunastoletnim stażem, dziennikarz golfowy i członek zarządu Stowarzyszenia Instruktorów Golfa wprowadzi widzów w świat pól golfowych, kijów i piłek.

W programie znajdziemy między innymi profesjonalne lekcje, proste i łatwe przedstawienie zawiłych reguł oraz słownik ułatwiający zrozumienie golfowej terminologii. Poznamy także prawdziwych golfistów, odwiedzimy pola golfowe w kraju i za granicą, poznamy historię sięgającą średniowiecza i najnowsze plotki z Polski i świata. W programie nie zabraknie relacji z najciekawszych turniejów golfowych. Bo golf jest czymś więcej niż sportem czy hobby. Golf jest stylem życia.

A co nas w programie czeka? Zapraszamy do sprawdzenia trailera

Już wkrótce na naszej stronie pojawi się nowa podstrona, całkowicie poświęcona programu Golf – Pasja i Sport, gdzie będziecie mogli zobaczyć wszystkie wyemitowane wcześniej odcinki. A póki co zapraszamy przed telewizory o 20:25

2 komentarze do “Rusza nowy program telewizyjny o golfie”

  1. Michał Napisał:

    Goddamnit, przegapiłem. Kiedy wrzucisz pierwszy odcinek na stronkę?

  2. Tomasz Zembrowski Napisał:

    proszę bardzo! Na nowej podstronie https://golf.pasje.net/golf-pasja-i-sport będziemy umieszczać zwiastuny i odcinki

Komentuj


Powrót na górę strony