Na pole golfowe Hammer czy Cadillac?

Napisane 24.11.2011 przez Tomasz Zembrowski

Myślicie, że Club Car i Melex to wszystko co możecie spotkać na polskich polach golfowych? No i macie racje. Ale wszystko się zmienia.

Dlaczego?

Limit Plus d.o.o., słoweńska spółka zajmująca się już od lat sprowadzaniem samochodów ze Stanów Zjednoczonych (Cadillac, Escalade, Hammer, Corvette, itp.) ogłosiła, że dnia 11 listopada 2011 r. podpisała umowę z AMERICAN CUSTOM GOLF CARS Inc. (ACG) na wyłączną dystrybucję na rynki Polski ,Austrii, Szwajcarii, Włoch, Słowenii oraz Chorwacji samochodów elektrycznych i wózków golfowych, czyniąc z niej “core business” swojej działalności. AMERICAN CUSTOM GOLF CARS Inc.(ACG), z licencją GM (General Motors), uważana jest w Stanach Zjednoczonych za lidera produkcji samochodów elektrycznych oraz wózków golfowych, z wykorzystaniem unikalnych i bardzo innowacyjnych technologii, zarówno jeśli chodzi o materiały wykorzystane do produkcji jak i o efektywność i dizajn własnych produktów.

Chcecie zobaczyć co ACG wyprawiają? Sami Zobaczcie

Dla konserwatystów ACG przygotowała bardziej klasyczne rozwiązanie – T-Sport

Napisalibyśmy o mocnych bateriach, które umożliwiają przejechanie nawet 70-100 km i o niesamowitym silniku elektrycznym Sevcon Brushless AC Drive System ale nie chcemy Was zanudzać. Zamiast tego powiemy, że tymi cackami jeżdżą między innymi Robert De Niro, Barbara Streisand, Ben Stiller, Owen Wilson, Teri Polo, Blythe Danner, Jessica Alba, Harvey Keitel i Dustin Hoffman. Wystarczy?

Więcej informacji znajdziecie na stronie ACG Cars oraz

Komentuj


Powrót na górę strony