Lexus, Johnnie Walker, jeasny i golf

Napisane 09.04.2011 przez Tomasz Zembrowski

Mieliśmy dojechać ale niestety się nie udało i dlatego zamiast bezpośredniej relacji, relacjonujemy przez pośredników. A “pośrednicy” powiedzieli nam, że było lepiej niż dobrze.

6 kwietnia w Lexus Indoor Golf w Warszawie odbyła się oficjalna inauguracja sezonu. Goście dopisali. Wśród uczestników znaleźli się przedstawiciele warszawskich obiektów golfowych, golfiści, trenerzy, a także spora grupa osób chcących rozpocząć swoją przygodę z tym sportem w najbliższym czasie

Wieczór rozpoczął się od spotkania z House of Johnnie Walker, podczas którego goście degustowali wszystkie 5 referencji słynnej szkockiej whisky i edukowali się w zakresie kultury spożywania ‘wody życia’ od samego ambasadora marki.

Nie mogło zabraknąć golfowych akcentów. Przez całe spotkanie prowadzona była akademia golfa Golf Park Józefów. Grupa Mars przygotowała z kolei testy driverów Titleist serii 910 D2 oraz D3. „Patrzę w koło na tych wszystkich młodych ludzi, widzę ich pasję i myślę sobie, że takich inicjatyw w polskim golfie nam trzeba. Wieczór pełen fantastycznych emocji i golfa. Czekam na kolejne!” – relacjonuje Robert Rozmus – aktor i pasjonat golfa.

Przez cały wieczór rozgrywane były liczne konkursy. W kategorii „Longest drive” wśród amatorów triumfował Jacek Młynarczyk. Wyróżnienia za swoje uderzenia w kategorii PRO otrzymali: Kacper Bobala, Adam Mitiukiewicz i Jakub Budaj (zaprzyjaźniony z naszą redakcją). W konkursie puttowania bezkonkurencyjni okazali się: Sofia Lelakowska, Radosław Pieniak, Łukasz Konwicki i Krzysztof Strapczuk.

Sponsorami i partnerami wydarzenia byli: Dr Irena Eris, Hotel Willa Port, Restauracja Villanova, Teatr Studio, Gugo Sushi.

Discover Golf Evening to wydarzenie, które ma na celu na stałe wpisać się w krajobraz spotkań integrujących polskie środowisko golfowe. Czy się uda, zobaczymy ale start duet Michałowski/Zajdel mieli obiecujący. Oby tak dalej panowie!!

Więcej zdjęć z imprezy znajdziecie tutaj.

Komentuj


Powrót na górę strony