Juniorski Obóz golfowy w Amberze

Napisane 12.06.2011 przez Tomasz Zembrowski

Takich inicjatyw nigdy za wiele. Biuro podróży Golf Everyday i pole golfowe Amber Baltic połączyły siły i z tego miksu wyszła bardzo interesująca oferta: Juniorski Obóz Golfowy w Amber Baltic Golf Club w dniach 10-20 sierpnia.

Organizatorzy zapewniają:
– dla każdego obozowicza od momentu zgłoszenia członkostwo w ABGC (jednego z najbardziej urokliwych klubów w Polsce)
– 9 noclegów z wyżywieniem w rezydencji Bielik, zaledwie 100m od plaży
– codziennie 2h treningów z instruktorem PGA Polska – Tomkiem Zembrowskim
– nielimitowany driving range i golf
– wspaniałą atmosferę z dodatkowymi atrakcjami oraz profesjonalną opiekę
– turniej golfowy na zakończenie obozu

zapisy i informacje:
office@golfeveryday.pl
504 24 24 40

Pola golfowego Amber Baltic przedstawiać nie trzeba, ale gdyby ktoś nie znał Golf Everyday to służymy pomocą.  Biuro podróży GOLFEVERYDAY specjalizuje się w organizacji aktywnych wyjazdów golfowych dla wymagających klientów. Są organizatorem turystyki i współpracują z wieloma hotelami oraz resortami golfowymi w Polsce i Europie.

Specjalizują się w wysyłaniu golfistów za granicę wraz z trenerami golfa i opiekunami. Głównym założeniem jest stworzenie wyjazdów, które spełnią najwyższe oczekiwania  klientów – w szczególności organizacja gry w golfa, organizacja treningów, organizacja czasu wolnego pod kątem gry w golfa. Wszystko to pozwoli zrelaksować się podczas treningu golfowego, udoskonalić umiejętności gry a także zwiedzić najsłynniejsze pola golfowe . Dla pozostałych, których golf nie jest tak wielką pasją , biuro organizują atrakcyjne pobyty w SPA.

Dzięki doświadczeniu golfowemu Golf Everyday może zaoferować najlepszą obsługą, kurorty, lekcje z PRO i miejsca do gry w golfa w każdym kraju. Cechuje ich, dbałość o klienta i stworzenie atmosfery, przy której wypoczynek będzie przyjemny. Ponadto zajmują się organizacją eventów i szkoleń golfowych dla firm. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu  zespołu składającego się z wysokiej klasy managerów oraz Golf PRO, żadne wyzwanie nie jest dla Golf Everyday problemem a każde przedsięwzięcie jest dopracowane do perfekcji.

Komentuj


Powrót na górę strony