Halloween Golf

Napisane 30.10.2011 przez Tomasz Zembrowski
Jest wiele gier charakterystycznych dla Halloween (podobno…bo w Polsce to nadal nowość). Jedną z tych, które są nieco mniej „znane jest Halloween Golf, do którego potrzebna jest wydrążona dynia,  putter, piłki i cukierki bądź inne nagrody.
Specjalnie dla Was przetłumaczony, opracowany przez Amerykanów przewodnik po grze Halloween. Jesteśmy pod wrażeniem dokładności instrukcji. Pełna profeska.

1. Znajdź odpowiednią do wydrążenia dynię. Wydrąż ją i wytnij duże usta (większe niż zazwyczaj no chyba, że jesteś mistrzem puttowania) które będą się kończyć na wysokości trawy w ogródku lub na granicy dywanu.
2. Wydrążoną i przygotowaną dynię ustaw na płaskiej podstawie (no chyba, że jesteś hardcorowcem i chcesz puttować z „brejkiem”). Ustaw na ziemi trzy linie oznaczające trzy kolejne dystanse i poziomy trudności. Oznacz najkrótszy poziom jako „mały cukierek”, drugi poziom jako „batonik” a trzeci najtrudniejszy jako „wielki kawał słodkości”. To pozwoli ogarnąć wszystkim grającym możliwe wygrane.
3. Na wszelki wypadek wytłumacz grającym, że chodzi o trafienie z linii w usta dyni. Przezorny zawsze ubezpieczony.

4. Przygotowującemu (nie mamy pojęcia co oznacza przygotowującego się gracza….może chodzi o przygotowanie mentalne i koncentrację) się graczowi daj kij i piłkę. Zawodnik może wybrać sobie dowolne miejsce z wyznaczonej linii. Potem wykonuje uderzenie.

5. Nagradzaj zawodników adekwatnie do linii, z której grał. W przypadku nietrafienia możesz (to zależy czy wredny z Ciebie sąsiad czy nie) wydać najmniejsze cukierki bądź nie wydawać nic. Wybór należy do Ciebie.

Wszystko chyba jasne nieprawdaż? Gdyby ktoś nie umiał poradzić z wydrążeniem dyni, nie ma problemu bo Amerykanie produkują gotowe zestawy do Halloween Golfa. Voala!

Dla tradycjonalistów zostaje rundka golfa w halloweenowej oprawie

i na deser perełka. Takiego „uciszacza” na turnieju PGA Tour jeszcze nie widzieliście.

Komentuj


Powrót na górę strony