Golfowa Majówka w Amber Baltic

Napisane 15.04.2011 przez Tomasz Zembrowski

Generalnie wyjdzie na to, że uprawiamy prywatę ale wierzymy, że nie będzie wam to przeszkadzało ani trochę. Nam w każdym razie nie przeszkadza.

Wszyscy w polskim światku golfowym wiedzą mniej więcej od miesiąca, że Amber Baltic ma nowe władze. A za nowymi władzami przyszły zmiany pod postacią nowego rozbudowanego driving range, gdzie nowa trwa już się zakorzenia a 4 nowiutkie target greeny będą lada moment gotowe. Dołek nr 16 dostał “pazurka” bo jezioro przed greenem nie straszy już tylko “slicerów”…zostało powiększone i broni niemalże 75% szerokości greenu. Akcja melioracyjna ruszyła pełną parą i na dołkach 3,4, 10 i 11 poziom wody już opadł. Zmian jest więcej ale zamiast je wymieniać mamy lepszy pomysł. Pojedźcie tam i sami sprawdźcie.

Tym bardziej, że w długi weekend majowy będzie ku temu okazja bo jak co roku klub organizuje dwie imprezy:

30.04 – 01.05.2011. Vienna International VIII Puchar Zjednoczonej Europy
03.05.2011 X Turniej Konstytucji 3 Maja O Puchar Burmistrza Międzyzdrojów

Amber poszedł jednak o krok dalej i ma w ofercie  pakiet „Długi Weekend z golfem” w ramach którego koszt udziału w obu turniejach i rundy poniedziałkowej wynosi zaledwie 500 zł dla dorosłych (oszczędzasz 130 pln!!!) i 340 zł dla juniorów (oszczędzasz 50 zł). Poza golfem klub rekomenduje ofertę specjalną Hotelu Amber Baltic, w ramach której koszt 2-osobowego pokoju wynosi 85 euro, a 1-osobowego zaledwie 59 euro. Cena obejmuje śniadanie, basen oraz saunę (rezerwacje pod numerem tel: +48 91 322 85 00). Drugim rekomendowanym miejscem do spania (opcja tańsza) jest OW Panorama, gdzie ceny noclegów w weekend majowy zaczynają się już od 60 zł ze śniadaniem (rezerwacje pod numerem tel: 501198829)
Mało? No to jeszcze coś!

29 kwietnia odbędzie uroczysta inauguracja nowego, przebudowanego driving range, gdzie zorganizowane zostaną konkursy longest drive i nearest to the pin.

Przez cały weekend majowy będzie obowiązywać specjalna cena koszyków piłek treningowych, lekcji i kursu na zieloną kartę u trenera Tomasza Zembrowskiego (chcieliśmy napisać, że to całkowicie przypadkowa zbieżność nazwisk no ale po wstępie o prywacie to nie będziemy udawać).

Komentuj


Powrót na górę strony