Golf – sport dla pań?

Napisane 10.05.2011 przez Tomasz Zembrowski

Wiemy, wiemy – pytanie retoryczne! Biorąc pod uwagę nasze zacięcie w propagowaniu damskiego golfa (nie tylko za sprawą cyklu “Golf jest sexy”) ta inicjatywa nie może przejść bez echa na naszych łamach. Szczególnie jeżeli ta inicjatywa jest w naszym kraju.

Jakby to najprościej określić? Dwie panie będą uczyć inne panie gry w golfa…i facetom wstęp surowo wzbroniony!!

 

Sami zresztą przeczytajcie jak wygląda to dokładnie i sprezentujcie kurs żonom, matkom, córkom, wnuczkom, sąsiadkom i…koleżankom.

Ladies First Golf Academy to golfowe kliniki adresowane wyłącznie do kobiet. Twórczynie projektu wychodzą naprzeciw oczekiwaniom polskich golfistek, które czują się często mało swobodnie w zdominowanym przez mężczyzn świecie golfa.
Ideą przyświecającą klinikom jest stworzenie takich warunków nauki i gry, w których kobiety czułyby się komfortowo. Ladies First Golf Academy to świetna zabawa i nauka golfa w fantastycznym babskim gronie.

W ramach klinik:
• cotygodniowe 2,5-godz. kursy golfa dla kobiet, w podziale na grupy:
– grupa początkująca – najważniejsze elementy gry, reguł, etykiety golfowej, możliwość przystąpienia do egzaminu na Zieloną Kartę
– grupa zaawansowana – praca nad każdym z elementów gry, kształtowanie uderzeń, mentalna strona golfa, course management, etc.
– comiesięczne 4,5-godz. pikniki golfowe dla kobiet, obejmujące oprócz treningów golfowych zajęcia z golf fitness i video analizę swingów

Na pikniki zapraszamy również córki, siostry, mamy, przyjaciółki niegrające jeszcze w golfa! Golf fitness i pierwsza akademia będą dla nich dostępne bezpłatnie!

Zapisz się już teraz – startujemy 15 maja o godz. 12:00

Oferta klinik obejmuje:
• zajęcia z udziałem instruktorki PGA Polska, piłki, sprzęt oraz możliwość przystąpienia do egzaminu na Zieloną Kartę*

Koszt kursu od osoby:
• abonament miesięczny:
– 3 x 2,5-godz. kurs + 1 x 4,5-godz. piknik 480 PLN
• pojedyncze zajęcia:
– kurs 2,5-godz. 130 PLN
– piknik 4,5-godz. 160 PLN
* Opłata za Zieloną Kartę do PZG 100 PLN

Informacje i zapisy u instruktorek:
Sandra Okupniak tel. 693 71 54 96 e-mail: sandra.okupniak@gmail.com
Olga Szmit tel. 608 33 55 88 e-mail: olga.szmit@gmail.com

Sandrę i Olgę znamy od lat więc jesteśmy przekonani, że kurs prowadzony na polu Sobienie Królewskie Golf & Country Club będzie przygotowany profesjonalnie. Może któraś podopiecznych tego przesympatycznego duetu trafi kiedyś do naszego cyklu…trzymamy za to kciuki.

Komentuj


Powrót na górę strony