Golf jest sexy – odsłona nr 66 – Kandi Harris

Napisane 25.02.2011 przez Tomasz Zembrowski

Tak jak w przypadku żony Luka Donalda – Diany Antonopoulos , tak i dzisiaj skoncentrujemy się nie na golfistce ale na żonie słynnego golfisty a dokładnie na Kandi Harris, która całkiem niedawno stanęła na ślubnym kobiercu z drugim najbardziej rozpoznawalnym uczniem Seana Foleya (pierwszy odpadł w pierwszej rundzie Accenture Match Play) – Hunterem Mahanem. Obecnie nazywa się ich „najgorętszym” małżeństwem w PGA.

24 letnia Kandi Harris urodziła się w Odessie w stanie Texas, ma trzy siostry (ciekawe czy równie urocze). Ponieważ nikt nie jest doskonały, wybaczamy jej że jest fanką sagi „Zmierzch”. Kilka lat temu w jednym z wywiadów mówiła, że interesuje się modą i chciała by mieć swój własny sklep a poza tym marzy o księciu z bajki, z którym mogłaby założyć rodzinę. Cóż Hunter może księciem nie jest ale każdy golfista z czołowej 20 świata pewne przymioty „królewskie” z pewnością posiada. Jeśli Kandi che nadal mieć swój butik, to Mahan z pewnością może jej w tym pomóc.Takie to już przywileje golfowych WAGS.

Kandi była zawodową tancerką NBA, później cheerleaderką drużyny Dallas Cowboys, ale od czasu związku z Mahanem porzuciła to zajęcie. Para wzięła ślub 15 stycznia tego roku. Wprawdzie po tym wielkim dniu Hunter nic nie wygrał (ma inne obowiązki) ale zdążył być już na miejscu 2 i T6 więc jest naprawdę nieźle i możemy spokojnie pochwalić Kandi – nie wiem co robisz ale rób tak dalej. Hunter ma sporą szansę na to by stać się jednym z czołowych zawodników „nowej fali” w kraju a Kandi już dzisiaj wygrywa we wszystkich rankingach na najpiękniejszą żonę golfisty. I jak się taką parą nie zachwycać.

Komentuj


Powrót na górę strony