Era „indywidualnej skarpety”

Napisane 20.02.2011 przez Tomasz Zembrowski

Pamiętacie czasy kiedy Tiger był młody, nie miał zakoli i wszyscy myśleli, że jest najgrzeczniejszym chłopcem pod słońcem? Jak nie pamiętacie, to trudno…my pamiętamy i wiemy, że właśnie w tych zamierzchłych czasach Nike Golf wyprodukowało serię reklam z Tigerem i jego gadającym Headcoverem Frankiem, o czym też zresztą kiedyś pisaliśmy. Właśnie ten moment uważamy, za początek pewnej ery – ery „indywidualnej skarpety”.

Od tamtej pory era ma się świetnie, trwa nadal a wraz z nią rozwija się prężnie nowa gałąź sprzedaży. Prezentujemy tylko najciekawsze.

Filmy

Uwielbiasz Gwiezdne Wojny? To się świetnie składa, bo na polu możesz pochwalić się Lordem Vaderem, Chubaką, Jodą czy innymi kolegami z międzygalaktycznej sagi. Niech Moc (przy drivach) będzie z Tobą.

Komiksy

Ta grupa jest na styku z poprzednią bo wiele z postaci, które wymienimy znalazły się najpierw w formie rysunkowej by potem trafić na duży ekran. W tej kategorii prym wiedzie Marvel, która na Headcovery przerobił chyba wszystkich swoich bohaterów i „szwarc-charaktery” . Macie do wyboru Batmana (dla niegrzecznych jest Joker i Pingwin), Supermana, Hulka, Kapitana Amerykę, Wonder Woman, „Rzecz” z Fantastycznej czwórki i całą masę innych dziwolągów.

Bajki

Tu mamy prawdziwe zatrzęsienie, od Myszki Miki i spółki, przez Flinstonów, Toma i Jerrego (ostatnio popularnych ze względu na pewien dowcip), ekipę z Ulicy Sezamkowej, Scooby Doo, Borisa (z bajki o Łosiu??), Betty Boop, Popeye i Olivii, Różową Panterę, Gąbkę a na Shreku i jego kumplu Ośle kończąc. Jednocześnie informujemy, że Miś Uszatek, Wilk i Zając oraz Krecik nie zostali przez nas zlokalizowani. Ale nawet bez tych klasyków – do wyboru do koloru.

Zadki, tyłki, kupry

Ta kategoria zauroczyła nas absolutnie bo o ile „skarpety” z gębami, mordkami i pyszczkami są już znane od dawna, o tyle te przedstawiające „cztery litery” w różnych wersjach są nowością. Macie tu do wyboru zadki koni, psów (wersja pudel wymiata), świń, kotów, żyraf, zebr, lwów, lampartów, tygrysów (zarówno klasycznych jak i śnieżnych), małp, pawianów (ten jest absolutnie hitowy), aligatorów, węży (tak też się dziwiliśmy), żab, kangurów, skorpionów, pingwinów, flamingów, wron,kur, kaczek i indyków. Absolutnie bezsensowne i mistrzowskie.

Ludzkie Zadki

Producenci tej grupy poszli o krok dalej: „Jeśli zwierzęce zadki idą jak świeże bułki, to dlaczego nie zrobić tego samego u ludzi”. Jak wymyślili tak zrobili i możecie nabyć zadek hydraulika, strażaka czy św. mikołaja. Dla tych, którzy jednak woleliby zaakcentować nie tylko dolną część ile na przykład wykonywany zawód producenci przygotowali ofertę pod postacią „skarpet” przedstawiających biznesmenów, lekarzy i przedstawicieli innych zawodów. Nasze zdanie jest jednak takie, że zadki są dużo bardziej zabawne.

Golfiści

Kolejną grupę tworzą dwaj jegomoście o skłonnościach narcystycznych. To znaczy co do pierwszego nie mamy żadnych wątpliwości (w powyżej kwestii), co do drugiego nie mamy pewności ale czas pokarze. Ian Poulter i Ryo Ishikawa doczekali się headcoverów ze swoją podobizną. Czekamy na kolejnych.

Miszmasz

Kilka perełek przygotowaliśmy na deser. Chcemy je mieć już dzisiaj.

I na koniec „skarpeta” wszech czasów, która nie podoba nam się ani troszkę, nie pochwalamy takiego postępowania, jesteśmy oburzeni i zniesmaczeni a pokazujemy ją tylko i wyłącznie w formie mocnego protestu. Akysz!!!

Komentuj


Powrót na górę strony