Sezon 2010 czas zacząć!!!!!

Napisane 25.03.2010 przez Tomasz Zembrowski

Koniec zimy, śniegu ni ma, słońce wyszło więc czas najwyższy odkurzyć kije golfowe. Ci którzy nie wyjechali na żaden turnus do Maroka, Tunezji i Egiptu albo w kierunku jakiegoś bardziej oryginalnego tropiku powinni zacząć się rozgrzewać. Stawiamy wszystkie pieniądze, że prawie nikt się nie rozciągał, nie chodził na siłownie ani nie ćwiczył set-upu przed lustrem. Duży błąd! Wiemy o tym doskonale bo sami w zimę  biegaliśmy co najwyżej do lodówki po piwko.

Chociaż większość pól potrzebuje jeszcze kilku tygodni na dojście do siebie po mrozie i śniegu niektóre obiekty są już otwarte. Nasi koledzy zameldowali już o rundach w Lisiej Polanie i w Rajszewie więc golfowa stolica otwarta. Poznań rusza w przyszłym tygodniu i dobrze, bo miejscowi aż przebierają nogami.

Inne rejony Polski pewnie również na dniach się obudzą i ruszą z kopyta. Dlatego właśnie dzisiaj oficjalnie ogłaszamy początek sezonu 2010. Jednocześnie informujemy, że nasz redaktor naczelny Tomasz Zembrowski od 8 kwietnia pełni obowiązki głównego trenera w Amber Baltic Golf Club. Jeżeli ktoś ma ochotę zapisać się na lekcje do pierwszego w polskiej historii leworęcznego “profesorka” to zapraszamy do odwiedzin strony klubu i rezerwacji.

Życzymy wam pięknego, ciepłego i długiego (co najmniej do końca listopada) sezonu, długich drivów, prostych uderzeń ironami, dobrych ataków na flagi, łatwych wyjść z bunkra, wiatru, który zawsze wieje w plecy, trafionych puttów na birdie, eagle, i albatrosy (condory pominęliśmy ale też życzymy) i coraz lepszych wyników. Ćwiczcie, ćwiczcie i jeszcze raz ćwiczcie i do zobaczenia na turniejach.

Komentuj


Powrót na górę strony