Sesja naczelnego Tomasz Z.

Napisane 17.08.2010 przez Tomasz Zembrowski

W natłoku zajęć dydaktyczno-porządkowych na polu golfowym w Kołczewie nie starcza nam czasu na to by poćwiczyć (czego efekty były dość stanowczo widoczne na ostatnim pro-amie), o regularnym pisaniu na stronie nie wspominając. Ale, żeby nikt nas nie posądził o całkowity brak poszanowania dla wiernego czytelnika ( cały czas się łudzimy , że takowych mamy), publikujemy przynajmniej raz w tygodniu. Niebawem sezon dobiegnie końca i wraz z większą ilością wolnego czasu, będziemy zwiększać częstotliwość naszych autorskich publikacji. Słowo harcerza.

Jednakże, dzisiaj mamy dla was maleńką niespodziankę, chociaż szczerze mówiąc, jest wysoce prawdopodobne, że największy ubaw będziemy z niej mieli sami. Za sprawą nieocenionej Yaffki, parającej się co nieco fotografią Wasz redaktor doczekał się pierwszej w życiu profesjonalnej sesji fotograficznej. Nie zaskoczy was fakt, że odbyła się ona na polu golfowym. A jakże! Naczelny Tomasz Z. w swoim naturalnym środowisku.

Komentarze na temat samego pozującego, możecie pominąć bo i tak bez względu na wszystko MY jesteśmy bardzo zadowoleni z efektów zabawy z aparatem Yaffki i czekamy z niecierpliwością na kolejne zdjęcia.

Jeden komentarz do “Sesja naczelnego Tomasz Z.”

  1. flor12ek Napisał:

    Zbyt twarzowy ten nasz redaktorek to nie jest ale na pocieche dodam że jak twierdzą byli konkurenci w golfa ponoć kiedyś wymiatał :))

Komentuj


Powrót na górę strony