John Daly modelem jak C. Ronaldo i D. Beckham

Napisane 25.02.2010 przez Tomasz Zembrowski

John Daly prawdopodobnie nie zrobił tyle pieniędzy ile młodsi piłkarze, prawdopodobnie nie jest taki przystojny (tak wiemy, kwestia gustu) i więcej niż prawdopodobnie nie ma ani takiej kondycji ani takiej muskulatury jak oni.

W zasadzie z tą muskulaturą Johna zawsze był problem. Być może takowa była ale w wersji 132 kilo była z pewnością głęboko ukryta. W wersji 80 kilo jest znacznie lepiej chociaż do ideału temu facetowi z pewnością nadal wiele brakuje. Mimo to golfista poszedł w ślady panów z boiska i bez krępacji został modelem prezentującym bieliznę marki Slix.

Poniżej prezentujemy zdjęcia z sesji Slix

Bardzo nam się podoba fragment:  “Kiedy mam na sobie Slixy, wszystko jest dobrze.” Niestety to nieprawda, bo slipy nie pomagają Johnowi w regularnym przechodzeniu cuta (w 2010 1/4). Może się jeszcze do nowości i obcisłości nie przyzwyczaił.

Nie bylibyśmy sobą, gdybyśmy sobie trochę nie pożartowali, ale generalnie jesteśmy pełni podziwu i gratulujemy Johnowi pomysłowości. No także popularności i zainteresowania, mimo dość skandalicznej formy.

Sam Daly o Slixach w jednym z wywiadów powiedział: “Dostaje dużo rzeczy do sprawdzenia, ale ta bielizna to coś, czego w ogóle nie chce zdejmować.” …cały John. Nic dodać, nic ująć.

Poza męską bielizną Slix ma w ofercie również bieliznę dla kobiet. John na szczęście jej nie reklamuje.

Komentuj


Powrót na górę strony