Halloween czas zacząć

Napisane 31.10.2010 przez Tomasz Zembrowski

Chociaż to Amerykanie są wiodącymi specjalistami w przebieraniu się w nocy z 31 października na 1 listopada, to my wcale nie musimy być gorsi. Też możemy przeistaczać się w zombie, batmana, cat woman, alfonsa, strażaka, marynarza czy no właśnie…golfistę. Kilka lat temu jeden z przyjaciół naszej redakcji dostał zaproszenie na taką przebieraną imprezkę i postanowił przebrać się za golfistę. W zasadzie w ogóle się nie przebrał bo ubrał to samo co codziennie w czasie gry czyli polówkę, spodnie z materiału wyposażając się jednocześnie w trzy piłki i kij. Istne szaleństwo nieprawdaż? Gdyby kolega dostał takie zaproszenie dzisiaj miałby możliwość skorzystania z „fachowej” pomocy w doborze stroju chociaż nie jesteśmy przekonani czy znalazłby coś dla siebie, bowiem większość propozycji jest co najwyżej słaba. Zresztą sami oceńcie!

Nie wiemy, czy śmiać się czy płakać, chociaż model numer dwa jest tak straszny, że aż śmieszny.

Ciut lepiej sprawa wygląda z dziecięcym asortymentem, co jest raczej spowodowane samym dzieckiem, które chociażbyśmy ubrali w worek po ziemniakach, będzie wyglądało uroczo. Poniższe przykłady są tego jak najlepszym dowodem.

Ostatnią grupę stanowią kostiumy dla golfistek i tu historia nabiera rumieńców i to dosłownie. Do wyboru mamy: „niegrzeczną golfistkę, bardzo niegrzeczną golfistkę, ekstremalnie niegrzeczną golfistką i równie niegrzecznego caddiego. W tajemnicy powiemy wam, że żadnego z poniższych „kostiumów” nie znaleźliśmy w sklepach halloweenowych.

Na tym nie koniec. Na finisz zostawiliśmy coś bardziej oryginalnego. W takim stroju impreza halloweenowa będzie bankowo bardzo wesoła i jeszcze bardziej niewygodna.

Komentuj


Powrót na górę strony