Golf jest sexy – odsłona nr 57 Sophie Horn

Napisane 23.08.2010 przez Tomasz Zembrowski

Sophie, jak sama twierdzi, dorastała na polach golfowych. Jako juniorka odnosiła w Anglii spore sukcesy łącznie z trzykrotnym zdobyciem mistrzostwa kraju w tym do lat 21, w wieku 15lat!!! Biorąc pod uwagę konkurencje „na wyspach” taki wynik robi wrażenie. Mimo świetnie zapowiadającej się przyłości Horn stwierdziła, że golf nie będzie jej sposobem na życie i zajęła się innymi sprawami, w tym modelingiem. Jak na ironię to właśnie sesje zdjęciowe spowodowały że śliczna Angielka (to ci dopiero nietypowe połączenie) powróciła do kijów i piłek.

Mimo iż, jej obecny handicap oscyluje w granicach 5, Brytyjka od dwóch lat pomaga uczyć innych grać w golfa i ciągle wierzy, że kiedyś dotrze do LPGA Tour (może być ciężko, ale jak zawsze trzymamy kciuki). Poza tym jest wykwalifikowaną trenerką fitnessu trzeciego stopnia (u nas to się chyba nazywa trener mistrzowski??). Jak by tego było mało, współpracuje także z naszą ulubioną gazetą Golf Punk, w której tworzy poczytną rubrykę pod, rozpalającym męskie umysły, tytułem „Golf Nurse” co samo w sobie już nam wystarcza. A na tym nie koniec, ponieważ Sophie jest także współprowadzącą programu „Show me The Golf TV” stacji Sky Sports.

Jako modelka  Horn także radzi sobie nie najgorzej : w zeszłym roku wylądowała na okładce „Sport Magazine” w lipcu tego roku w „Sport Illustrated”. No ale czy kogoś to dziwi? Nas ani trochę.

Więcej informacji o Horn znajdziecie na jej oficjalnej stronie, oraz profilach Facebook i Twitter. Jesteśmy pewni, że jeszcze nie raz o niej usłyszymy, chociaż raczej nie podejrzewamy, żeby była następczynią Anniki czy Loreny.

Komentuj


Powrót na górę strony