Golf jest sexy – odsłona nr 53 – Annabel Rolley

Napisane 30.05.2010 przez Tomasz Zembrowski


Śliczna Annabel przyszła na świat 28 grudnia 1983 roku w Brisbane w Australii. Swojej ojczyźnie jest wierna do dziś, chociaż mimo iż przeprowadziła się do Sydney jest częstym gościem również w Arizonie. Poza golfem ta drobna ( 165 cm wzrostu) blondynka uwielbia grać w tenisa, jeździć na rowerze, słuchać muzyki i spędzać czas ze znajomymi przy dobrym jedzeniu i winie.

Chociaż w profesjonalnego golfa bawi się od niedawna (od zeszłego sezonu) z prawdziwym sportem zna się od dawna. Jeszcze w czasach studenckich reprezentowała okręg Queensland w turniejach tenisowych. Na uniwersytecie Griffith Golf Coast skończyła studia biznesowe na kierunku „zarządzanie obiektami sportowymi.”

W sezonie 2009/2010 zadebiutowała nie tylko w lidze ALPG (Australian Ladies Professional Golf) ale także rozpoczęła pracę na stanowisku trenera w Royal Sydney Golf Club. Jesteśmy przekonani, że ustawiają się do niej długie kolejki studentów. Jeżeli zaś chodzi o same występy, najlepszym występem Australijki było miejsce T27 na turnieju Moss Vale Golf Club Ladies Classic. Powtarzamy do znudzenia: najlepsi gracze, nie zawsze są najlepszymi trenerami i na odwrót.

Golf dla Annabel, miał też, poza życiem zawodowym, znaczenie w jej życiu prywatnym. Wprawdzie niektórych zmartwimy ale nie będziemy was okłamywać – Rolley o jakiegoś czasu spotyka się z kolegą po fachu, Australijczykiem Ewanem Porterem, który jest obecnie na 12 miejscu w Nationwide Tour i ma spore szanse na grę w PGA Tour w przyszłym roku.

Więcej zdjęć Annabel (niestety większość z Evanem) znajdziecie na jej profilu na Facebook’u.

Komentuj


Powrót na górę strony