Golf jest sexy – odsłona nr 52 – Rochelle Miles

Napisane 23.05.2010 przez Tomasz Zembrowski

Rochelle przyszła na świat 24 lata temu w Perth w w Australii. Chociaż  nie uciekła ze swojego rodzinnego kontynentu przeprowadziła się na prawdę daleko. Między jej miejscem urodzenia a  Queensland, w którym obecnie rezyduje jest aż  4100 km.

O tej uroczej blondynce znaleźliśmy wyjątkowo niewiele poza tym, że grała w ALPGA (Australian LPGA) ale jak grała i ile tego było, niestety już nie odszukaliśmy. Wygląda na to, że grała dość marnie i dość krótko bo na stronie australijskiej ligi kobiecej nie znaleźliśmy również ani słowa. Ale oczywiście nie samym golfem człowiek żyje i jesteśmy pewni, że Rochelle nawet jeśli nie będzie drugą Aniką albo Loreną w życiu sobie poradzi. Zawsze pozostaje kariera modelki.

Właśnie w tej roli Miles czuje się świetnie co udowodniła w zeszłym roku, kiedy zaproponowano jej sesję do kalendarza “World Ladies Golf Calendar 2009”. Tak sobie myślimy, że coś tam jednak Australijka musiała pograć, że w ogóle ją do tego kalendarza zaproszono. No nie ma co dywagować, lepiej cieszyć się efektami tej sesji.

Więcej zdjęć (nie mylić z informacjami) Rochelle znajdziecie na jej profilu MaSpace

Komentuj


Powrót na górę strony