Golf jest sexy – odsłona nr 49 – Mariana Macias

Napisane 27.04.2010 przez Tomasz Zembrowski

Mariana przyszła na świat 27 października 1987 roku w Buenos Aires a w golfa zaczęła grać dwanaście lat później. Poza grą uwielbia czytanie książek, jazdę konną, jazdę samochodem, podróżowanie, historię (szczególnie Egiptu), taniec, mikrofon i karaoke, jedzenie słodyczy oraz pracę ze zwierzętami i dziećmi.

Jej pełne imię i nazwisko jak na rodowitą Hiszpankę przystało brzmi okazale: Mariana Andrea Macias Capuzzi. W trwającym obecnie sezonie Mariana debiutuje Ladies European Tour (w Q-School zajęła miejsce w przedziale 31-50, co gwarantuje jej kilka startów) ale będzie można ją także obserwować w LET Access Series.

22-latka zanim zajęła się golfem zawodowo, była czołową zawodniczką amerykańskiego uniwersytetu Auburn, na którym ukończyła biznes międzynarodowy. Jako juniorka mocno wspomogła drużynę z Madrytu w międzynarodowych zawodach w Hiszpanii w 2004 roku. Macias była najwyżej sklasyfikowaną zawodniczką w Hiszpanii w grupie wiekowej 14-15 lat.

Mimo iż w króciutkiej karierze nie osiągnęła jeszcze nic firmy Callaway, UnderArmour i ASG już się nią zainteresowały. Nie jesteśmy zaskoczeni. Więcej informacji o Mariannie znajdziecie na jej profilu LET

Komentuj


Powrót na górę strony