Golf jest sexy – odsłona nr 47 – Paige MacKenzie

Napisane 09.04.2010 przez Tomasz Zembrowski

Photo by Peter Gaan

Nasza dzisiejsza bohaterka przyszła na świat 8 kwietnia (spóźnione sto lat od redakcji) 1983 roku w Yakima w stanie Waszyngton. W swojej szkole średniej Eisenhower High School przez cztery lata była wybierana do All-Big-9. W 2000 roku Paige otrzymała tytuł Juniora roku Washington Junior Golf Association i Pacific Northwest Golf Association. W czasie edukacji w liceum aż 5-krotnie kończyła turnieje w pierwszej dziesiątce i jedno zwycięstwo. Poza golfem uwielbia koszykówkę, czytanie książek, oglądanie filmów i najgorszych reality show, gotowanie i konsumpcję cokolwiek to znaczy.

Photo by Peter Gaan

W czasie wyższych studiów aż 22-krotnie kończyła w top10, zajmując pierwsze miejsce w historii uniwersytetu. W 2005 roku MacKenzie zajęła doskonałe miejsce T13 w U.S. Woman Open. Poza tym  w 2005 Golfweek sklasyfikował ją jako amatora numer jeden w kraju.

Po zajęciu miejsca T15 w Q-School zadebiutowała w LPGA Tour 2007 roku i jej pierwsza runda w najważniejszej lidze świata była wyjątkowo udana (-5) na turnieju SBS Open dzięki czemu remisowała między innymi z takimi nazwiskami jak Paula Creamer. Paige, która ukończyła biznes na Uniwersytecie Waszyngtońskim, była w drużynie Curtis Cup w 2006 roku. Wcześniej wybrano ją aż dwukrotnie do drużyny All-America w 2005 i 2006 roku.   Zapytana o rady jakie otrzymała od koleżanek w LPGA Tour odpowiedziała: „Nie sypiaj ze swoim caddym”. Poza tym Paige ma wyjątkowo wysokie IQ i nie umówi się z żadnym facetem, który wie mniej od niej więc panowie: „do książek”. W ciągu trzech sezonów zdążyła zarobić niemalże 300.000 $.

Photo by Peter Gaan

Ostatnio Paige zadebiutowała w roli modelki firmy MiC Sports. Dla nas bomba.  Dla zainteresowanych zapraszamy do sprawdzenia jej profilu LPGA Tour.

A na deser Paige na żywo

Komentuj


Powrót na górę strony