Golf jest sexy – odsłona nr 46 – Nicole Sikora

Napisane 28.03.2010 przez Tomasz Zembrowski

Photo by Mark Ashman/Golf Channel

Nicole nie ma żadnego związku ze słynną golfową rodziną z okolic Olsztyna , bo jej rodzice wyemigrowali z Ukrainy ale nikt nie jest doskonały i i tak o niej napiszemy. Nasza dzisiejsza bohaterka przyszła na świat 25 kwietnia 1983 roku w Valley Cottage w stanie Nowy York. Uwielbia tańczyć, śpiewać i marnować czas na oglądanie filmów. Wszystkich zainteresowanych informujemy, że Nicole jest póki co singielką. Często bywa  klubie Mount Branch Golf Club, więc już wiecie gdzie zacząć.

Sikora uwielbia wyzwania. Mimo iż była najmniej doświadczoną uczestniczką programu stacji Golf Channel –  Big Break XI Prince Edward Island, nie wahała się ani chwili kiedy dostała propozycje udziału. Była odważna tym bardziej, że od 2007 roku golf zszedł dla niej na drugi plan, pomimo  debiutu na Duramed Futures Tour (osiem startów). Dlaczego? Ponieważ Nicole pracuje na Wall Street i jej kariera mimo kryzysu nabiera tempa.  Jak na ironię dzięki coraz wyższej pozycji w branży giełdowej ma znowu więcej czasu na trening i grę.

Poza giełdą i golfem Sikora zajmowała się również zawodowo modelingiem, czego dowodami są miedzy innymi kalendarze Golf Digest Japan World Ladies of Golf z 2006 i 2007 roku. Zazwyczaj nie zgadzamy się z gustami Japończyków ale tym razem popieramy inicjatywę.

Mimo skromnego doświadczenia w zawodowym golfie Nicole zna się na rzeczy. W czasie swojej edukacji była jedyną dziewczyną w szkolnej drużynie golfowej St. Thomas Aquinas College w  Sparkill, gdzie odnosiła sukcesy. Zajmowała między innymi drugie miejsce w Hofstra Invitational (rozgrywanym w koszmarnie trudnym Bethpage) i czwarte miejsce w turnieju Rutgers Invitational. W 2005 roku Nicole skończyła Psychologię. Mamy mieszane uczucia. Z jednej strony życzymy Nicole samych sukcesów, ale życzylibyśmy ich sobie więcej na polu niż na parkiecie.

Komentuj


Powrót na górę strony