Erica Blasberg nie żyje!!!!

Napisane 11.05.2010 przez Tomasz Zembrowski

Jedna z najbardziej uroczych i utalentowanych amerykańskich golfistek została znaleziona w niedzielę martwa w swoim domu, w Henderson w stanie Nevada. Była gwiazda drużyny golfowej Uniwersytetu Arizona, bohaterka naszego cyklu i twarz koncernu Puma Golf miała zaledwie 25 lat.

Keith Paul, rzecznik prasowy policji w miasteczku Henderson poinformował, iż po godzinie 3 w nocy zadzwoniono pod numer 911. Kilka minut po telefonie patrol znalazł ciało w rezydencji golfistki, hotelu De Ville Terrace. Rzecznik potwierdził także, że śledztwo w sprawie tej zagadkowej śmierci jest już w toku. Zgodnie z wywiadem jakiego udzielił ojciec golfistki, policja bierze pod uwagę zarówno samobójstwo jak i…zabójstwo.

Chase Callahan, agent śp. Eriki wydał wczoraj oświadczenie: “Jesteśmy wstrząśnięci i zdruzgotani wiadomością o odejściu Eriki. Większość zna ją tylko jako zawodową golfistkę, ale ona była kimś więcej. Była kochającą córką i oddanym i lojalnym przyjacielem. Erica miała wielkie serce i była bardzo wdzięczna za wszystko co miała w życiu. To bardzo bolesna strata i będziemy za nią bardzo tęsknić.”

Wiadomość o tej nagłej śmierci jest również ciosem dla nas, chcemy wyrazić nasz głęboki ból i szczere współczucie dla najbliższych Eriki. Golfowy świat stracił wspaniałą zawodniczkę, która miała przed sobą całe życie.

Komentuj


Powrót na górę strony