Chcesz poszaleć z kochankami Tigera? Mówisz Masz!

Napisane 06.02.2010 przez Tomasz Zembrowski

Pojawiają się już pierwsze niepotwierdzone informacje, że Tiger wróci do golfa w kwietniu. Jeżeli tak będzie, to największy problem będzie miał nie z samą grą ale z odbudowaniem wizerunku. Trudno powiedzieć, czy dzisiaj Ameryka nadal przeżywa historię Tigera, czy tylko się z niej śmieje i żartuje i niebawem zapomni.

Póki co Amerykanie pamiętają, tym bardziej, że bardziej pomysłowi „biznesmeni” na niewiernym golfiście postanowili trochę zarobić.

Firma Creative Classics Inc. postanowiła umożliwić zabawę ze wszystkimi kochankami golfisty.

„On lubił z nimi pograć. Teraz możesz i ty.”

Brzmi wyjątkowo nielegalnie nieprawdaż? Na szczęście firma z Los Angeles  ze stręczycielstwem ma wspólnego niewiele a kochanki są wydrukowane na piłkach golfowych. Tanio, prosto, genialnie.

Producenci wzięli się do biznesu na poważnie i  w ofercie jest zestaw zarówno do gry jak i zestaw kolekcjonerski. Nie bardzo wiemy, czym różnią się te zestawy poza ceną (zestaw do gry 54$, zestaw kolekcjonerski 58$) ale sama koncepcja nam się podoba. Z pewnością znajdą się tacy którzy będą uważać, że to bardzo niesmaczny żart i nie powinniśmy o tym pisać, ani tym bardziej pochwalać.

Wolimy się śmiać i żartować niż udawać, że to wszystko nie miało miejsca. A poza tym powiedzmy sobie szczerze, jaki facet nie chciałby mieć wszystkich kochanek Tigera u siebie w domu…i to w dodatku naraz?

Komentuj


Powrót na górę strony