Prawdziwi gracze od jutra w Sawgrass

Napisane 06.05.2009 przez Tomasz Zembrowski

TPC Sawgrass to takie króciutkie (7220 jardów) pole, na którym zrobiłem 49 uderzeń czyli -23…ale to było dawno bo na play station (jedynka wystylizowana na dwójkę bo działał tylko w pionie) w Tiger Woods 99. Ani to chwalebne, ani budujące ale plus jest jeden – pamiętam jak wygląda to pole, i już nie mogę się doczekać co się od jutra na nim będzie działo.

Zobaczcie jak wygląda pole w grze z Tiger Woods 2009 (to z przed dekady nie było takie fajne)

The Players Championship – jak się turniej tak nazywa to musi być na poważnie. Jeżeli jesteś pro i tam nie grasz to:

a) jesteś za cienki i o PGA Tour śnisz po nocach

b) jesteś wystarczająco dobry ale leżysz obłożnie chory w łóżku

c) wygrałeś ten turniej już pięćset razy i nie masz już w domu miejsca na kolejny puchar ( tak na serio to tylko 5 zawodników wygrało The Players więcej niż raz)

W zeszłym roku triumfy święcił nadpobudliwy Sergio, który w tym sezonie grywa różnie więc ma raczej marne szansę na pierwszą w historii obronę tytułu. Gdyby Kazimierz Górski grał w golfa a nie w piłkę powiedziałby że piłka jest okrągła a dołków jest osiemnaście więc całkowicie szans Hiszpana wykluczyć nie można.

Z drugiej strony lista startowa jak co roku jest imponująca!

Tiger Woods, Phil Mickelson,  Geoff Ogilvy, Padraig Harrington, Kenny Perry, Mike Weir, Sean OHair, Robert Allenby, Stewart Cink,  Jim Furyk, Nick Watney, Ernie Els, Andres Romero, Luke Donald, Retief Goosen, Justin Leonard,  Bubba Watson, Rocco Mediate,  Henrik Stenson, Charles Howell III Paul Casey,  Stuart Appleby, Camilo Villegas, Boo Weekley, Charley Hoffman, Anthony Kim, Rory McIlroy, Angel Cabrera, Zach Johnson, Trevor Immelman, Ian Poulter,  Dustin Johnson,  Robert Karlsson,  Brian Gay, Chad Campbell, Fred Couples, Davis Love III, Vijay Singh, Adam Scott i wielu innych.

Obojętnie kto by nie wygrał najlepsze momenty będą jak co roku na ostatnich kilku dołkach, jak chociażby na par3 nr.17 Nawet nie zapytam czy ktoś nie pamięta bo o taką ignorancję, żadnego golfisty nawet nie podejrzewam


Transmisję z turnieju oczywiście możecie znaleźć u nas

Komentuj


Powrót na górę strony