Najlepsza robota świata

Napisane 24.07.2009 przez Tomasz Zembrowski

Pamiętacie opcję z najlepsza pracą na świecie na rajskiej wyspie w Australii z nie-najgorszą pensyjką 100.000 $?

Tak? To możecie już o niej zapomnieć bo dzisiaj pogadamy o innym wakacie.

Your Golf Travel szuka pracownika. W jakim charakterze? W charakterze golfisty, który będzie przez okrągły rok jeździł po całym świecie, grał na najlepszych polach golfowych (między innymi: Turnberry, Pebble Beach i St. Andrews) i pisał o swoich wrażeniach w internecie. Szybko dodamy, że będzie oczywiście dostawał za to pieniądze.

Dla przeciętnego golfisty (dla tego bez zasobnego portfela tym bardziej) to nie praca tylko szansa na spełnienie marzeń i wakacje życia. Jeżeli ktoś nie lubi długich podróży to odradzamy aplikowanie na to stanowisko bo szczęśliwiec będzie musiał zmierzyć się między innymi z Mission Hills w Chinach i Cape Kidnappers w Nowej Zelandii i  i wieloma innymi polami w USA, Europie, Afryce i Australii. Ale jeżeli ktoś nie ma problemu z częstym lataniem to nie widzimy przeciwwskazań.

Aby dostać tę robotę, należy przesłać CV, dokument potwierdzający oficjalny hcp (18 to absolutne minimum) i tekst (750-1000 słów) o najlepszych wakacjach golfowych i kilka powodów, dlaczego akurat Ty jesteś idealnym kandydatem na to stanowisko. Wszystkie dokumenty muszą być oczywiście w języku angielskim.

36 kandydatów zostanie zaproszonych na rozmowy kwalifikacyjne, 18 z nich rozegra 18-dołkowy turniej o zwycięstwo 11 listopada 2009 w Celtic Manor (pole na, którym w 2010 roku zostanie rozegrany Ryder Cup). Jeżeli jesteście zainteresowani, dokumenty należy przesłać na adres:

greatgolfjob@yourgolftravel.com.

Nie ma na co czekać kontrakt na roczne golfowe wakacje czeka. Sami byśmy się chętnie zgłosili.

Komentuj


Powrót na górę strony