Golf jest sexy – odsłona nr 8 – Elin Woods

Napisane 19.06.2009 przez Tomasz Zembrowski

Kto jest najlepszym golfistą na świecie? Pytanie retoryczne nieprawdaż? A kto z golfistów ma najładniejszą żonę, narzeczoną czy dziewczynę? Już nie takie oczywiste? Zrobiliśmy mini-śledztwo i prześledziliśmy różne rankingi najseksowniejszych żon, narzeczonych i dziewczyn zawodowych golfistów i co się okazało?

Najczęściej na pierwszym miejscu pojawia się żona numeru jeden czyli Elin Woods. Co ciekawe żona numeru dwa Amy Mickelson jest drugą najczęściej wymienianą wśród najpiękniejszych. Pachnie to trochę konkursem popularności a nie obiektywną (czy w ogóle taka może istnieć) oceną atrakcyjności. Zatem zgodnie z wolą ogółu.

Elin Pernilla Maria Nordegren (zdecydowanie lepiej brzmi Woods) urodziła się 1 stycznia 1980 w Sztokholmie. Zanim poznała miłość swojego życia pracowała  jako fotomodela. A z Tigerem połączył ją…nikt się zapewne nie domyśli…golf. Kolega z touru Jasper Parnevik zatrudnił Elin i jej siostę bliźniaczkę Josefin w charakterze opiekunek dla jego czworga dzieci. W 2001 roku w czasie turnieju British Open Parnevick przedstawił Tigerowi Elin. Reszta to już historia. Po zaręczynach w listopadzie 2003 Woods i Nordegren wzięli ślub na Barbadosie 5 października 2004. Podobno to była gruuuuba impreza.

Bardzo nam się podoba, że Tiger jest wielbicielem słowiańskiej urody. Zanim poznał Elin przez kilka lat spotykał się z inną blondynką… Joanną Jagodą.

Komentuj


Powrót na górę strony