Golf jest sexy – odsłona nr 7 – Blair O’Neal

Napisane 14.06.2009 przez Tomasz Zembrowski


Blair przyszła na świat 14 maja 1981 roku w Macomb w stanie Illinois. (to kolejna zawodniczka z naszego ulubionego rocznika)

W wieku 11 lat zamieniła, z czego się bardzo cieszymy, balet na nową pasję – golfa – której jest wierna do dzisiaj.

2 lata później rozpoczęła grę w AJGA (American Junior Golf Association), gdzie między innymi zaproszono ją do juniorskiej drużyny Ryder Cup. Zajęła też drugie miejsce w Woman’s Western Tournament i była medalistką AJGA Ping Phoenix Jr. Championship.

Co ciekawe Blair wygrała kilka turniejów NCAA w kategorii Longest Drive i jest jedną z najdalej uderzających zawodniczek w historii uniwersytetu Arizona State.

Od 2004 roku walczy z profesjonalnym golfem. Grała w różnych ligach: West Coast Ladies Golf Tour, Futures Tour i w Orient Masters w Chinach. W kolejnych sezonach w golfie wiodło jej się raczej przeciętnie ale doceniono jej nieprzeciętną urodę. Magazyn SPORTS ILLUSTRATED  umieścił ją w 2008 roku  na liście ” 50 Najpiękniejszych sportsmenek wszechczasów”. W tym roku Blair występuje w sztandarowym programie Golf Channel „BIG BREAK”, w którym nieznani golfiści i golfistki rywalizują o pieniądze i dzikie karty. Trzymamy kciuki.

Chociaż obawiamy się, że Blair zbyt dużo czasu poświęca pracy modelki a zbyt mało ćwiczeniu na drivingu, wróżymy jej wielką karierę. Może niekoniecznie w golfie ale jesteśmy pewni, że taka dziewczyna sobie poradzi.

blairCała sesja Blair z Magazynu Maxim

Komentuj


Powrót na górę strony