Golf jest sexy – odsłona nr 27 – Stefanie Michl

Napisane 01.11.2009 przez Tomasz Zembrowski

stefanie_michl_1

Stefanie, pierwsza reprezentantka Austrii w naszym cyklu, przyszła na świat 23 stycznia 1986 roku w Salzburgu. Ta urocza blondynka o niebieskich oczach uwielbia Tigera Woodsa, zakupy, psychologię i „Alchemika”” Paulo Coelho. Jeżeli nie gra w golfa, pływa, jeździ na rolkach albo snowboardzie. A jeśli gra w golfa to nie byle gdzie bo w Ladies European Tour.

stefanie_michl_2

Kiedy miała trzy latka dostała od rodziców plastikowe kije i piłeczki, którymi terroryzowała całą okolicę, z własnym kotem włącznie. Pare lat później kije zamieniła na metalowe i z powodzeniem posługuje się nimi do dzisiaj. W  międzyczasie skończyła Psychologię na Uniwersytecie w Graz w Austrii.

Na 3 tygodnie przed swoimi 20 urodzinami Stefanie przeszła na zawodowego golfa i zaledwie kilka miesięcy później zajęła doskonałe 6 miejsce w turnieju Ladies Swiss Open. Od 2006 nieprzerwanie pojawia się w LET (Ladies European Tour) gdzie póki co, 7-krotnie zajmowała miejsca w pierwszej dwudziestce. Może to skromne osiągnięcia ale skoro nasza dzisiejsza bohaterka ma umowy sponsorskie z Footjoy, Titleist, Cobra  i Oakley to chyba dobrze wróży.

Stephanie Michl4

Dla chętnych poznania Stefanie proponujemy odwiedziny jej oficjalnej strony i jej profilu w LET.

Komentuj


Powrót na górę strony