Golf jest sexy – odsłona nr 24 – Tina Miller

Napisane 11.10.2009 przez Tomasz Zembrowski

Tina miller4

Tina Miller przyszła na świat 31 stycznia 1983 roku w Miami na Florydzie. Golfem zainteresowała się wcześnie, bo w wieku 7 lat, co nie zmieniło się do dzisiaj. Ta blondynka o zielonych oczach już cztery razy trafiła „asa” z czego jednego na par 4 więc Panowie… z Tiną nie ma żartów.

Dzięki juniorskim sukcesom otrzymała pełne stypendium na Uniwersytecie w Miami, na którym ukończyła w 2005 roku dwa kierunki: marketing i grafikę projektową. Natłok obowiązków i egzaminów nie przeszkadzał jej ani trochę w grze o czym może świadczyć aż 7 tytułów w czasie studiów.

Tina miller1

Po ukończeniu edukacji przyszedł czas na prawdziwego golfa i przejście na profesjonalną stronę. Przez ostatnie trzy lata Tina próbuje swoich sił w Duramed Futures Tour (druga liga) i regularnie startuje w turniejach kwalifikacyjnych do LPGA Tour. W 2007 roku wybrano ją do programu Big Break Hawaii a rok później zaproszono do kalendarza 2008 Golf Digest World Ladies Golf . Niestety jeżeli komuś Tina przypadła do gustu mamy złe wiadomości – jest zaręczona z Rhys Lloydem, zawodnikiem NFL z drużyny „Carolina Panthers”

Wywiad z Tiną w ramach programu Big Break

więcej informacji i zdjęć znajdziecie na jej oficjalnej stronie

Komentuj


Powrót na górę strony