Golf jest sexy – odsłona nr 22 – Nikki DiSanto

Napisane 27.09.2009 przez Tomasz Zembrowski

Nikki Disanto6

Nikki DiSanto (nam jej uroda z pewnością nie kojarzy się ze świętością) ma wiele twarzy. Nie tylko próbuje swoich sił jako profesjonalna golfistka, ale jest modelką, aktorką i prezenterką telewizyjną. Wprawdzie zrobiło się o niej głośno nie za sprawą dobrych wyników, ale dzięki sztandarowej pozycji programu Golf Channel, reality show „Big Break” ale jesteśmy skłonni jej to wybaczyć. No ale kto by mógł się gniewać na taką kobietę.

nikki_disanto_5

Nikki mówi biegle po hiszpańsku i po rosyjsku, gra na gitarze (zarówno akustycznej jak i basowej) i uprawia wszystkie dyscypliny sportu jakie możecie sobie wyobrazić. Mimo, iż jako jedyna ze wszystkich bohaterek piątej edycji golfowego show nie występowała wcześniej w zawodowych turniejach, bardzo szybko przyciągnęła uwagę i sympatię widzów. 27-latka pochodząca z San Diego w Kalfironii poza prezencją ma również siłę o czym mogliśmy przekonać się w 2006 roku w turnieju RE/MAX World Long Drive Championship gdzie posłała piłkę na 270 metrów. Jej uderzenia 7-wood lub nawet 3-iron są często dłuższe niż zagrania driverem jej konkurentek. Długie uderzenia to jednak nie wszystko, ponieważ jej średni wynik w czasie gry w drużynie uniwersyteckiej to 70 uderzeń.

mini-nikki_disanto_2

Z racji pracy modelki, golf był dla niej zawsze jedynie dodatkiem i nigdy mu się w całości nie poświęciła. Mamy do niej o to trochę żalu ale z drugiej strony nie wiadomo, czy moglibyśmy cieszyć oko zdjęciami z wielu sesji (między innymi Shape, Sport Illustrated, Musce Media)

nikki_disanto4

Więcej zdjęć Nikki znajdziecie na jej oficjalnej stronie www.nikkidisanto.com.

Komentuj


Powrót na górę strony