Golf jest sexy – odsłona nr 20 – Diane Antonopoulos

Napisane 12.09.2009 przez Tomasz Zembrowski

diane 3

Angielski golfista z pewnością do najprzystojniejszych nie należy, ale jak wiadomo miłość jest ślepa i jego pięknej żonie, i naszej dzisiejszej bohaterce – Diane Antonopoulos to nie przeszkadza.

Staff

Para poznała się na studiach (uniwersytet Northwestern) w 2001 roku w… barze . Pochodząca z Chicago amerykańska Greczynka i Anglik z Herts  24 czerwca 2007 roku wzięli ślub na malowniczej wyspie Santorini – w rodzinnych stronach Diane.

56475460AR002_2006_Ryder_Cu

Ponieważ Luke jest nienachalnej urody a Diane jest co najmniej zjawiskowo piękna, życzymy gromadki dzieci…podobnych do mamusi.

5 komentarzy do “Golf jest sexy – odsłona nr 20 – Diane Antonopoulos”

 1. Bratanek Napisał:

  I co ztego że nie jest przystojny , ale może ma lufę jak Rudy 102 !

 2. anne Napisał:

  Nie wiem kto zatrudnia redaktorow w tym serwisie bo takie teksty to dzieci z podstawowki moga pisac „Angielski golfista z pewnością do najprzystojniejszych nie należy” wyglad to kwestia gustu i tylko pustaki zwracaja uwage tylko na wyglad widocznie ta dziewczyna widziala w nim cos czego w redaktorze ktory napisal ten tekst by nigdy niezauwazyla…
  A pozatym on nie jest brzdki bo mi sie akurat podoba duzo bardziej niz lalusie co depiluja sobie nogi i uwazaja zeby sobie raczek nieobrudzic.

 3. Tomasz Zembrowski Napisał:

  Nie potwierdzamy, nie zaprzeczamy, przy pierwszej okazji zapytamy o tą kwestie Panią Diane

 4. Tomasz Zembrowski Napisał:

  Nikt nie zatrudnia, redaktorzy zatrudniają się sami. Pani komentarz bardzo nas cieszy, bo w końcu wiemy, że ktoś nas czyta.

 5. Bolo Napisał:

  jednak wstawianie znakow interpunkcyjnych do komentarzy napewno ucieszyloby zespol redakcyjny:P

Komentuj


Powrót na górę strony