Golf jest sexy – odsłona nr 19 – Beatriz Recari

Napisane 04.09.2009 przez Tomasz Zembrowski

beatrizRecari_img02

Piękna Beatriz przyszła na świat 21 kwietnia 1987 roku w hiszpańskiej Pampelunie. Jej sportowe zainteresowania nie ograniczają się tylko do golfa – lubi też tenis, koszykówkę i piłkę nożną. Jeżeli nie gra akurat w golfa, słucha muzyki, jeżeli nie słucha muzyki czyta książki (uwielbia Stiega Larssona), a w międzyczasie je, je i je. Biorąc pod uwagę zdjęcia musi mieć dobrą przemianę materii, no chyba, że na co dzień w Pampelunie również trzeba uciekać przed bykami.

W wieku 9 lat Hiszpanka zaczęła lekcje gry na pianinie ale dwa lata później zamieniła je na lekcje golfa. Ponieważ zawsze była osobą ambitną od czasów szkoły średniej z sukcesem łączyła edukację i golfa – najpierw szkołę średnią i karierę amatorską, potem ekonomiczne studia na uniwersytecie w Navarra i karierę zawodową.

W 2005 roku została zaproszona do juniorskiej drużyny Solheim Cup, mistrzyni Francji 2005, mistrzyni Hiszpanii 2004, zwyciężczyni drużynowych mistrzostw Europy 2004

beatrizRecari_img11

Mimo iż ma dopiero 21 lat, już od trzech sezonów występuje w LET (Ladies European Tour) jako pełnoprawny zawodnik. W zeszłym tygodniu zdobyła swój pierwszy profesjonalny tytuł wygrywając Finnair Masters (musi bardzo lubić ten turniej bo w zeszłym roku była w nim trzecia). Mimo iż, wypracowała sobie bezpieczną pozycję w Europie, w tym sezonie próbuje swoich sił w amerykańskich kwalifikacjach do LPGA.  Będziemy za to trzymać mocno kciuki, ale podejrzewamy, że i bez naszej pomocy się uda.

Więcej informacji o Beatriz znajdziecie na jej oficjalnej stronie albo na jej profilu LET

Komentuj


Powrót na górę strony