Golf jest sexy – odsłona nr 15 – Sandra Gal

Napisane 01.08.2009 przez Tomasz Zembrowski

Wszystko zaczęło się 9 maja 1985 roku w Düsseldorfie. Wtedy przyszła na świat Sandra Gal, jedna z najlepiej zapowiadających się i najpiękniejszych niemieckich zawodniczek ostatniej dekady.

sandra_gal_3Zdjęcie Sandry z sesji zdjęciowej dla Golf Punk (to zdecydowanie nasza ulubiona gazeta)

Jej rodzice doskonale wiedzieli co robią i podstępnie dali jej na piąte urodziny zestaw plastikowych kijów golfowych. Jej ojciec był też jej pierwszym trenerem, ale w wieku 14 lat, kiedy Gal zaczęła poważnie trenować przyszedł czas na zmiany.

Oczywiście poza golfem Sandra miała sporo innych zainteresowań: tennis, balet,  gra na skrzypcach, weakboarding, teatr i malowanie, któremu jest wierna do dzisiaj.

Golf jednak szybko pokonał konkurencję i Gal w wieku 17 lat dołączyła do narodowej drużyny.  Rok później wygrała German National Girls Championship. W wieku 18 lat była również najwyżej rozstawioną niemiecką juniorką. W kadrze zadomowiła się mocno bowiem reprezentowała Niemcy aż 5 lat z rzędu.

sandra gra tour begPhoto by dnkbdotcom’s

W 2007 roku Sandra wygrała Czech Invitational Championship i była jedną z najwyżej sklasyfikowanych amatorek zarówno w Niemczech jak i w Europie.

Po liceum Gal postanowił zrobić krok na przód i pojechała do Stanów by studiować i reprezentować Uniwersytet Floryda. W czasie studiów (Reklama) wygrała 4 turnieje w tym dwa lata z rzędu Sun Trust Lady Gator Championship (2006-2007). 2007 rok to również tytuł First Team All-American

W 2007 roku Gal w turnieju LPGA Final Qualifying Tournament jako amatorka zajęła T14 miejsce czym zapewniła sobie kartę na sezon 2008 w LPGA. Dzień po turnieju przeszła na na ciemną stronę mocy czyli zawodowego golfa.

W obecnym sezonie Gal zajęła T5 na turnieju LPGA Corning Classic co jest jej najlepszym występem w karierze. W trwającym właśnie Women’s British Open Gal po pierwszej rundzie była na samym szczycie drabinki co było dużym zaskoczeniem. Niestety drugiego i trzeciego dnia było znacznie gorzej przez co spadła w okolice 40 miejsca.

Gal jest jedną z siedmiu golfistek tworzących słynną Wilhelmina 7. Efekty poniżej!

sandra gal 1

Jesteśmy pewni, że wszystko przed Sandrą. Jest dopiero na samym początku swojej kariery a zarobiła na samej grze prawie 300.000 $. Przy takim starcie, nie można się martwić.

Więcej zdjęć uroczej niemki możecie znaleźć na jej stronie.

Komentuj


Powrót na górę strony