Golf jest sexy – odsłona nr 32 – Christina Beltran

Napisane 06.12.2009 przez Tomasz Zembrowski

Christina przyszła na świat 6 września 1983 roku w Melbourne w Australii. Ta wysoka (175 cm) blond piękność o piwnych oczach poza grą w golfa odnosi sukcesy jako modelka i grafik. W tym roku była jedną z dwunastu zawodniczek ALPG, które współtworzyły „Woman of Professional Golf Calendar

Przed wami Miss Lutego 2009 – Christina Beltran

Christina Belran1

Kiedyś jednak to nie golf a tenis był jej ulubioną dyscypliną sportową. Była na tyle dobra, że grała w juniorskich turniejach stanowych, ale kiedy poznała golfa rzuciła wszystko. Jak się później okazało, tak jak w tenisie, tak i w golfie Christina robiła błyskawiczne postępy:

2001-2003 Stypendium Victorian Institute of Sport
2003 – Drugie miejsce Tasmanian Ladies Amateur Championship
2002 – Członek drużyny Victorian State
2001- Zwyciężczyni Victorian Junior Flight

christina-beltran3

W 2005 roku porzuciła golfa amatorskiego i rozpoczęła zawodową karierę w lidze australijskiej. Od tamtej pory 3-krotnie zajęła miejsca w Top10 a jej najlepszym występem jest T4 w tegorocznej odsłonie turnieju Aristocrat Mollymook Women’s Classic. Od 2008 próbuje również swoich sił w turniejach Duramed Futures Tour by dostać się do LPGA Tour ale póki co bez skutku. Mimo tego, nasza dzisiejsza bohaterka nie musi się martwić o brak pracy: jeżeli akurat nie projektuje, albo nie gra akurat w golfa lub w tenisa pozuje jak na wziętą modelkę przystało.

christina_beltran3

Komentuj


Powrót na górę strony