Golf jest sexy – odsłona nr 28 – Diana Luna

Napisane 07.11.2009 przez Tomasz Zembrowski

diana_luna1

Ta blond „principessa” o niebieskich oczach przyszła na świat 3 września 1982 roku nie byle gdzie bo w samym Rzymie. Chociaż wszystkie drogi prowadzą właśnie tam, Diana postanowiła opuścić wieczne miasto i zamienić je na Cannes gdzie obecnie mieszka. Poza golfem ma sporo innych zainteresowań, lubi biegać, uprawiać fitness i grać w tenisa. Poza tym kocha modę, muzykę i włoskie kino (jak patriotycznie)

Diana-Luna5

Osobiście mieliśmy okazję już w 2000 roku podziwiać Lunę w akcji, kiedy była reprezentantką Włoskiej drużyny narodowej, biorącej udział w turnieju w Międzyzdrojach. Już wówczas mówiło się o 18-letniej Dianie, że będzie to nowa gwiazda Italii. I mieli rację.

DianaLuna2

Od 8 października 2004 roku Luna jest zawodową golfistką i w tym czasie zdążyła zarobić ponad pół miliona Euro z gry, trafić w turniejach aż 5 hole i one i zdobyć trzy tytuły.

Od zmiany statusu tylko raz wypadła poza czołową 50 w Ladies European Tour (2006) ale z pewnością w tym roku jej to nie grozi. Włoszka po dwóch tegorocznych zwycięstwach w AIB Ladies Irish Open i SAS Ladies Masters (2 występy pod rząd) awansowała na 5 miejsce w najważniejszej Europejskiej Lidze. O jej formie świadczy z pewnością reprezentowanie Europy w turnieju Solheim Cup.

diana-luna3

Jej talent i urodę zauważyli też sponsorzy. Dzięki temu Diana ma podpisanych kilka lukratywnych kontraktów reklamowych z Conte of Florence, Shroders Private Banking i…Kinder.

Więcej informacji znajdziecie (pod warunkiem, że mówicie po włosku) na jej oficjalnej stronie lub na jej profilu w LET

Komentuj


Powrót na górę strony