Co kupić golfiście w prezencie?

Napisane 05.06.2009 przez Tomasz Zembrowski

Wiadomo – kije, piłki, torby, rękawiczki, polówki, green fee na fajnym polu – zero inwencji. To tak jakby dziewczynę komplementować: „Skąd spadłaś? Z nieba?”. Lepiej już nic nie mówić.

Na szczęście dla tych, którym inwencji brakuje, z pomocą nadciągają sklepy internetowe. Oferta jest coraz ciekawsza mimo iż nazwy niektórych nie napawają zbyt optymistycznie.

Zdumiewająca piłka golfowa

zdumiewajaca-pilka-golfowa-o443

Piłka ma w środku mały mechanizm napędzający który posyła ją w losowych kierunkach. Przyspieszenie różni się w zależności od rodzaju nawierzchni, najlepszy efekt rzecz jasna uzyskamy na płaskim terenie. Należy pamiętać o naładowaniu piłeczki za pomocą dołączonej do zestawu ładowarki, włączyć nadajnik i wybrać częstotliwość zaznaczoną na piłce. Wystarczy Pociągnąć lub popchnąć drążek na nadajniku by wprawić piłkę w ruch lub wibrację i czekać na nieuniknione wybuchy śmiechu i zdziwienie innych golfistów.

Ha, wiemy wreszcie jaką piłką grał Darth Vader.

Szalone Piłeczki Golfowe

szalone-pileczki-golfowe-o149

Idealne piłki do wyprowdzenia z równowagi kolegów na polu. Komplet zawiera cztery piłeczki, z której każda robi coś głupiego w chwili gdy ktoś w nią uderza. Malutki detonatorek pokazany na rysunku wybucha, pozostawiając po sobie chmurę, kłębiącego się, białego kurzu, który po prostu znika jak mgiełka. Innym razem ‚odrzutowa serpentyna’ (wstążeczka) długości ok. 4,5 metra jest wyrzucana zaraz po uderzeniu. Inna piłeczka na pewno nie poleci prosto do dołka. Jakkolwiek byś nie uderzył, ta będzie się tylko trząść i kręcić dookoła.

Powyższe propozycje znaleźliśmy na stronie Toys4Boys

Nasze wielkie uznanie wzbudził Toaletowy zestaw golfowy

toaletowy-zestaw

– w skład zestawu wchodzą: niewielkie, prywatne, sztuczne poletko golfowe; dwie piłeczki; kij golfowy; chorągiewka i  plakietka do zawieszenia na klamce z informacją „do not disturb”,

Jakikolwiek komentarz zbędny. To cacko można znaleźć na stronie Future-Toys

Kolejny prezent również związany jest z toaletą, w zasadzie jest toaletą samą w sobie

Uro-Club (nazwa średnia ale jesteśmy pewni, że ten produkt osiągnie spektakularny sukces)

kij-toaleta

Urolog Floyd Seskin, zlitował się nad golfistami ze słabym pęcherzem i wymyślił kij, z którego można korzystać nie tylko przy uderzeniu. Trzymamy kciuki, żeby nikomu nie pękł przy swingu, kij rzecz jasna.

Oficjalna strona Uro-Club

Coś dla golfistów i właścicieli psów – Psi kij golfowy

psi-kij

Rzucanie pupilowi patyka po raz setny  może być tylko nudne ale i męczące.   Dla wszystkich tych, którzy się zgadzają z powyższą teorią przedstawiamy psi kij golfowy. Z grubsza przypomina Drivera i wystarczy  zrobić nim zamach a umocowana w nim piłka tenisowa poleci na odległość zdecydowanie większą niż przy rzucie „standardowym”

Kij jest co prawda zaprojektowany z myślą o psach, ale śledząc tor lotu piłki śmiało można poćwiczyć swing.

Ten produkt znaleźliśmy w ofercie Geektoys

Ostatni produkt idealnie pasuje  dla naszej redakcji ale nie będziemy go chować tylko dla siebie. Prezentujemy Golfową klawiaturę. Szkoda, że nasza działalność trwa dopiero kilka miesięcy. Z okazji pierwszej rocznicy byłoby w sam raz.

klawiatura_golf

Komentuj


Powrót na górę strony