European Tour 2008 rusza już dziś!

Napisane 08.11.2007 przez Jakub Budaj

ernieels.jpg

Ernie Els

European Tour bez chwili wytchnienia!

Dopiero co zakończyły się ostatnie zawody European Tour na rok 2007,a już dziś rusza sezon 2008! Biorąc pod uwagę, że mamy dopiero drugi tydzień listopada, chyba nie tylko my mamy wrażenie, że European Tour pędzi z zawrotną prędkością!

Tak więc pierwsze zawody sezonu 2008 to HSBC Champions, które rozegrane zostaną w Szanghaju. Pula nagród wynosi 5 milionów dolarów a zwycięzca dostanie 575.445 €. Zatem zrozumiałe jest, że wielu zawodników liczy na zwyżkę formy i dużo wpadających puttów! Zagwarantuje im to doskonały start w nowym sezonie i zapewni dopływ gotówki na zbliżające sie święta Bożego Narodzenia – jak to Ernie Els powiedział po swym niedawnym zwycięstwie w HSBC Matchplay Championship – „w końcu z czegoś muszę opłacać rachunki”.

Els jest zmotywowany tym bardziej, że w ostatnim tygodniu zatruł się „złym jedzeniem”, miał „ciężki tydzień” co ma zdaję się tłumaczyć fakt, że nie przeszedł cuta w Singapore Open i chce to teraz sobie odbić. Nam pozostaje tylko poczekać i śledzić z zapałem poczynania wszystkich graczy.

Komentuj


Powrót na górę strony